Skocz do zawartości
Reat

 zamknięty MAJAMI SKARGA

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 09.01.2021 ~~21:15
Nick Admina/Gracza:MAJAMI
Dowód(Ss'y/Demko): BRAK, ale sa swiadkowie ktorzy to potwierdza
Uzasadnienie: Mala mi ciagle podaje mu info wiecznie sie wcelowuje w ciagu ~10 rund odwalil 2 przypalowe akcje tylko w moim kierunku. MAJAMI proboje wychlic mida [pokazal stope] ja jestem wcelowany w zakret z awp on ma ssg. na samym poczatku myslalem,ze to zrobil jakis tam 1 lvl z jego teamu ktory gral i mowilem, ze jest odpalony, ale jak sie pozniej okazalo ssg mial tylko on . Next mapa pierwsza runda mam clutcha 1vs2 [3 fragi na koncie juz] wskakuje moim bezszelestnym chodem do okna [vip] majami podjezdza jungle na kucaku xD, Jednak jestem graczem z wysokim doswiadczeniem bo pierwszy raz globala wbilem w 2017 roku takze nie musialem czekac na wiecej akcji z jego strony zeby zobaczyc, ze daje mu info badz zaglada w ekran laptopa. 
Świadkowie:szefcu, prokura, nervix [z takich osob ktore graja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłeś rozpisać demko odrazu ?  akcji z mida nie kojarzę ale jak sprawdziłem conecta tam gdzie Cie słyszałem albo dostałem info (nie pamiętam bo byłem lekko pijany) no to chyba jasne że możesz wyjść z okna? 

Po drugie, nie znasz mnie i nie wiesz jak gram i jaka range miałem, globala już dawno wbilem tylko teraz mało gram  ?bywali lepsi z 10lvl faceit i płakali więc nic nowego, aż się dziwię że tak mało akcji podałeś, najwidoczniej wyszedłem z wprawy ☹️

Pozdrawiam?‍♂️

 

Edytowane przez MAJAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weź najpierw popatrz jak @MAJAMI gra (nie oszukujmy się, jest lepszy od Ciebie-nie bój się, może kiedyś się wyrobisz ??‍♀️), następnie przestań płakać.
Gwarantuje Ci, że mam lepsze zajęcia niż mówienie mu infa na społecznościowym serwerze.

P.s. Dołączę się do tekstu wyżej „mogłeś demko rozpisać od razu” :) 

P.s.2 Ja nie pozdrawiam ??‍♀️
 

@Molly ??

Edytowane przez Mala Mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...