Skocz do zawartości
rakunabaku

 pozytywne Odwołanie od bana v2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: suszarka gaming unbanned
Godzina, data zdarzenia: 01-11-21 1:02
Mapa: Mirage 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:526874555
Uzasadnienie: gram sobie mirka i nagle dostaje bana za cheaty XD. Licze na unbana ;)

 

Edytowane przez rakunabaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210111-0034-de_mirage.dem.zip

27:26- Wychylając z pałaców na pozycje w sumie żadna bo ani nie byleś wcelowany w schody ani pod schody jedynie w taka pustkę. Wygląda to tak jakby twój obszar wallhacka był ograniczony i jak gościu bhopując z okna na midzie w stronę A dopiero Ci się pokazał i mógłbym też pokusić się o małego aim locka. Można by powiedzieć, że widziałeś go wychylając na jungle tyle, że byłeś na tyle pewny jego pozycji (Nie widząc go), że kucnąłeś i wcelowałeś się dając mu pewna pestkę; 

28:14- Podobna sytuacja ale może to być przeczucie tyle, że patrzyłeś tą jungle/filar trochę i dopiero jak gracz (nie zauważony przez nikogo na radarze ani nie podany przez mikro od graczy z drużyny) zaczął przemieszczać się w kierunku okna znów kucnąłeś i wcelowałeś się i wypestkowałeś go. Następnego fraga również mógłbym podpisać pod sytuację, która skłoniła mnie do takiej decyzji a nie innej. Szybko rozpiszę: Gracz  pod drewnem strzelał się z przeciwnikiem na rampie i następnie schował się pod drewno i wszedł on drabinką do góry ale plecami do pałaców z zamiarem raczej dokończenia starcia z przeciwnikiem na rampie. Można było usłyszeć reload jego p250 natomiast byłeś pewny, że wejdzie do góry i się szybko wcelowałeś. To jest akcja +/- .

Do podjętej decyzji przeze mnie tez doszły liczne bhopy i onetapy sprzedawane przez Ciebie jak i pewność przy nich dodam też, że twój movement czy też crosshair placement nie nakierował mnie na to, iż możesz mieć wysoka range i doświadczenie w CSGO. Oczywiście to nie ma na celu obrażenie twojej osoby tylko chciałem przedstawić mój tok rozumowania wtedy. 

 

 

Edytowane przez Rasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...