Skocz do zawartości
V4JP3R

 odrzucone Ban za cheaty?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ❤ V4JP3R ❤ ₆ₓ₆ ❤
Godzina, data zdarzenia: 17;45 - 17;50
Mapa: am_banana
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:580376684 / 37.30.18.115
Uzasadnienie:  Dostałem bana na nowym koncie bo na poprzednim dostałem vac'a (nie bedę się
 rozpisywał za co bo zbyt długa wypowiedż by była ale powiem tylko ze za połaczony numer telefonu gdzie była aktywna blokoda vac (jak ktos nie wie o co chodzi prosze sobie wygooglowac)) i wlasnie na tym nowym koncie (posiadam prime) https://steamcommunity.com/id/v4jp3r1337 grałem na serwerze i po ok 7-9 rundach dostałem perm bana za cheaty gdzie nic nie używałem. Wydaje mi się, że sporo graczy może udowodnić że gram czysto

Edytowane przez V4JP3R
Poprawienie do wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko w załączniku

1:16 akcja z diglem bardzo dziwny ruch celownikiem przy fragu moim zdaniem nie było to normalne 

2:20 wcelowany ewidentnie przez ściane przed strzałem, także można usłyszeć na demku jak gracz obraża inne osoby na serwerze poza tym śmierdzi mi tu jakimś autobh

3:02 strasznie dziwny strzał jak dla mnie może było to lucky ale jak dla mnie dziwny

3:20 kolejna runda macha celownikiem przed strzałem przez ściane 

4:10 runda z diglem dziwny strzał skąd wiedziałeś, że gość przeszedł na lewa stronę jak byleś za autem?

Jak dla mnie jest o wh ewidentne. Mógłbym się tu rozpisywać o poprzednich twoich banach nie wiem ile tych kont juz masz pobanowanych i szczerze nie interesuje mnie to.

Nie jest to pierwszy raz kiedy cheatujesz u nas na serwerze nie tylko ja tak sądzę już raz pisałeś unban gdy dostałeś bana od krzymka i unbana nie dostałeś. Za każdym razem szukasz jakieś wymówki tu konto kolegi tu coś innego znowu, że podpięty numer telefonu bla bla bla. Dałbyś sobie chłopie spokój z graniem jeżeli nie potrafisz grać bez wspomagaczy.

Dziękuje tyle z mojej strony 

auto0-20210113-174626-1046019885-am_banana_fix_mh2-_____________1V1_ARENA_128TR______________Multi-Head.pl_______ws__knife__gloves______1s1k.dem_(1).zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...