Skocz do zawartości
ANGEL

 pozytywne Ban na smurf

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Jarosław Psikuta 
Godzina, data zdarzenia: 15:31
Mapa:  ✬ONLY MIRAGE 128TR ✬RESET✬ 
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:168637029
Uzasadnienie:

Powód Czitowanie
Zbanowany przez Admina Gumis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


generalnie tak ban może i będzie bez podstaw, ale pisali mi że jesteś odpalony jak byłem na spect do nagle nie grałeś więc może i nic nie masz, dałem bana bo chciałem zobaczyć demko, na demku jak teraz patrze nic specjalnego nie ma pare akcji jak na 1 czy któryś stopień dziwne ale jak to ty  to wierze, w skila. :) sory za bana ale wiesz jak to wygląda wchodzi nowe konto strzela bardzo dobrze mam spam że cheater patrzyłem nie zabijasz jakoś super więc zdecydowałem dać bana i sprawdzić demko. 

ewentualnie jeszcze sprawdzę teraz 

 

 

co do cytacji mnie nie chodzi że ciebie krótko sprawdzałem bo troszkę patrzyłem tylko bardziej o to że ja patrzę na cb to tak nagle słabiej dużo grasz więc zdecydowałem dać bana i zobaczyć demko, jeśli chodzi o młodszych graczy raczej oni nie są na tyle doświadczeni żeby kryć się dobrze z cheatami więc widać na  pierwszym rzut oka że coś mają, gdy właśnie dzieje się tak jak pisałem że gracz nagle gra słabo jak jestem na spect to nie zostawię go na serwerze ponieważ może coś mieć faktycznie tylko dam bana jeśli faktycznie nic nie ma odwoła się ja pooglądam  demko i jeśli nic nie będzie to dostanie ub 

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, GumisTenGlobal napisał:

generalnie tak ban może i będzie bez podstaw, ale pisali mi że jesteś odpalony jak byłem na spect do nagle nie grałeś więc może i nic nie masz, dałem bana bo chciałem zobaczyć demko, na demku jak teraz patrze nic specjalnego nie ma pare akcji jak na 1 czy któryś stopień dziwne ale jak to ty  to wierze, w skila. :) sory za bana ale wiesz jak to wygląda wchodzi nowe konto strzela bardzo dobrze mam spam że cheater patrzyłem nie zabijasz jakoś super więc zdecydowałem dać bana i sprawdzić demko. 

ewentualnie jeszcze sprawdzę teraz 

NIE KARAĆ PUNKTAMI BO MAM CAŁY WOREK !

Jasne następnym razem zobacz dłużej jak gra i dopiero postaw werdykt . 

to nie jest tak że ja się tu wywyższam tylko piszę  po to abyś uważał aby nikt następnym razem został ukarany nie prawidłowo .

Dużo jest graczy którzy grają na nowych kontach szczególnie młodsi których nie odpowiednie ukaranie permem może spowodować odrzuceniem na innych serwerach https://multi-head.pl/ 

Sami nie poradzą sobie z napisaniem apelacji albo jest napisana nieprawidłowo i zostaje odrzucona 

Co skutkuję przeważnie niechęcią do dalszej rozgrywki . 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Angelofficial
NIE KARAĆ PUNKTAMI BO MAM CAŁY WOREK !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...