Skocz do zawartości
toja123

 zamknięty Skarga na Byłego ADM .....

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 17:55
Nick Admina/Gracza:  EmmeeK
Dowód(Ss'y/Demko): ss 
Uzasadnienie: gracz 2 krotnie przechodzi do naszej drużyny i wraca do swojej przekazując informację o położeniu przeciwnika . żenada zachowanie brak słów zaznaczam że nie jest to pierwszy raz . administracja nic z tym nie robi ..
Świadkowie: ss

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym na twoim miejscu podeslal link do demka gdzie słychać te podawanie informacji a nie tylko ss Bo każdy może przechodzić w tą i z powrotem a druga rzecz może wtedy nie było żadnego admina i pisanie z pretensjami ze nic z tym nie robimy jest nie na miejscu. A nawet jak wbijamy chwile po takiej sprawie to nawet nikt nie zglasza ze miała taka sytuacja miejsce. Tylko jest taka sytuacja ze często jestemy wyzywani za to ze nie dajemy komuś bana gdzie jest się aktywnym na serwerze dopiero od 2 rund. Nawet jak ktoś się kryje ze swoimi cheatami a my  nie zwrócimy uwagi Bo dopiero wbilismy i nie idziemy sprawdzać nikogo Bo nawet nikt nie zglasza ze jest podejrzany i zostajemy zwyzywani za to ze nic nie robimy

@EmmeeK wypowiedz się może ty bo to wlasnie jest na ciebie skarka :)

 

EDIT. @toja123 po 1 edytuj skarge a nie pisz pod postem bo robisz spam, po 2 czytaj ZE ZROZUMIENIEM co ci napisałem, po 3 może po prostu wtedy nie było żadnego admina do cholery to kto miał mu dać upomnienie. Zaraz zacznę cie wyzywać bo wgl nie czytasz co napisałem. A po 4 wyślij demko i podaj minute w której tak zrobił i po sprawie a same ssy to na cholere skoro sam wkleiłeś ze za przechodzenie jest tylko KICK. Mam wejść teraz na serwer i dać mu kicka za wczoraj? Czy o co chodzi bo nie rozumiem

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Emmmm...  A więc z tego co pamiętam przechodziłem między drużynami ponieważ droczyłem się z Moriacy'm każdy wie że lubie sie powyzywać z Morim nawet sam Gazik czy Gumiś ;d . I jestem pewny że jeśli byłby admin i mówiłbym info to dostałbym bana albo ostrzeżenie wiec nie wiem co sie prujesz do adminów.  Daj demko... a nie z ss przychodzić.. marnowanie czasu

 

@toja123 ale mordo kto miał mnie kick'nąć jak nie było admina?

 

Edytowane przez EmmeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robiłeś to co jakiś czas umyślnie przeszkadzałeś przeskakując z jednej drużyny do 2 nie zostałeś upomniany ani wywalony co mówi o tym 

 

- Samodzielna zmiana teamu - Upomnienie - Kick 

Przeciwnicy dziwnym faktem wszystko wiedzieli nie obchodzi jak dawałeś informację moim zdanie to jest żałosne tym bardziej że nie było to 1 raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamykam temat, osoby, których temat nie dotyczy proszę się uspokoić bo zostaniecie nagrodzeni warnami. Werdykt dam końca dnia wraz z rozpiską demka.

21:58 - Emmek wielokrotnie zmienia drużyne i podaję info kolegom z TT

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210117-1728-de_mirage.dem.zip

Skarga słuszna, jako że podawanie infa przez discorda i TS3 jest karane banem 7 dniowym, ty otrzymasz bana na 4 godziny jako nauczka.

Edytowane przez Molly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...