Skocz do zawartości
ANGEL

 zamknięty SPEC NIEWIDKA

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z nowym rokiem z tym problemem .

Może uda nam się to poprawić

Osobiście mogę pomóc jeśli chodzi o PLUGINY 

Na pewno pomogło by to Administracji w sprawdzaniu graczy tak jak w temacie poniżej 

Chodzi o to że na spec jeśli ktoś używa wspomagaczy widać obserwującego ADMINA .  

Gdzie podejrzany automatycznie wie co się święci .. 

*Na pewno pomogło by to mocno :swords:

 * @GumisTenGlobal Wydaję mi się że to jest zbędne najpierw przydało by się załatwić pierwszą sprawę co mocno skutkowało by w przesianiu tych

graczy którzy grają na wspomagaczach a przez tą lukę dokładnie wiedzą kiedy maja przestać/uważać bo ktoś ich obserwuje z Admin 

 

 

Edytowane przez ANGEL
*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o tą propozycję to jeśli jest taki plugin to fajnie by było gdyby admin który idzie na niewidkę widział by obrysy graczy przez ściany bo czasami ciężko patrzeć na radar i gracza jednocześnie :D taka tematyczna propozycja do tej 

 

@ANGEL myślę że to ułatwi znacznie sprawdzenie graczy, a co do spect list to zawsze mogą sprawdzić sobie pod status w konsoli ile graczy jest i ilu gra, pomysł dobry jestem za ale zawsze jest jakiś sposób w który będą widzieć 

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...