Skocz do zawartości
coordenice

Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

+ Wprowadzenie podziału w TAB i na chacie (Gracz, VIP, NONPRIME)

+ Ograniczenie wiadomości o tym, że wchodzi VIP wyłącznie do chatu

+ Chat jest troche bloated  imo - można usunąć z chatu wiadomości typu: Dystans z noscope, bo nie jest to raczej potrzebne (zostawić tylko wiadomość, że gracz zabił z noscope - dystans raczej nie jest potrzebny), wiadomości typu "Player X got X point for mvp" z rankme. Ograniczenie wiadomości o dołączeniu na czacie globalnym do np. Top 20 z rankme oraz wiadomości typu "[ShopSMS] We encourage everyone to visit the Shop SMS! Just type: !shopsms" - można to jakoś spolszczyć albo kompletnie usunąć tą wiadomość

+ AntiCheat - Na większych sieciach jest automatyczny anticheat, który wykrywa autobh i jakiegoś większego aima 

+ Próbny VIP - Np. po dołączeniu do grupy i dodaniu nazwy sieci w nicku gracz dostanie VIP`a na np. 2 dni

+ Usunięcie VIPowi hełmu z rundy pistoletowej (dużo osób się o to triggeruje) - Jest to trochę zbyt op a zamiast tego można by było zwiększyć prędkość VIP`a lub inne ciekawe bajery, które zachęcą do zakupu

+ Dodanie czegoś w stylu VIP na całą sieć - nie wiem jak to wyjdzie finansowo więc raczej luźna propozycja 

+ Kwestia estetyczna - Dodanie jakiegoś skinu do sourcebans, żeby troche lepiej wyglądało

+ Skiny na !ws - Wiem, że trochę ten tryb polega na zdobywaniu skrzynek i dropieniu skinów jednak większość osób średnio to ogarnia i grają na sieciach gdzie są skiny do wyboru do koloru. Imo lepsze by było przekształcenie tych skrzynek na np. kolory nicku w chacie, dropienie medikitów etc

+ Ulepszone sm_who - sm_who mogło by dawać więcej informacji niż uprawnienia tzn. mogła by się wyświetlać informacja o godzinach przegranych, aktualny ranking, status prime/nonprime etc lub przekształcić to polecenie w np. !gracz

Edytowane przez coordenice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@aquax

+ Wprowadzenie podziału w TAB i na chacie (Gracz, VIP, NONPRIME)

+ Ograniczenie wiadomości o tym, że wchodzi VIP wyłącznie do chatu

+ Chat jest troche bloated  imo - można usunąć z chatu wiadomości typu: Dystans z noscope, bo nie jest to raczej potrzebne (zostawić tylko wiadomość, że gracz zabił z noscope - dystans raczej nie jest potrzebny), wiadomości typu "Player X got X point for mvp" z rankme. Ograniczenie wiadomości o dołączeniu na czacie globalnym do np. Top 20 z rankme oraz wiadomości typu "[ShopSMS] We encourage everyone to visit the Shop SMS! Just type: !shopsms" - można to jakoś spolszczyć albo kompletnie usunąć tą wiadomość

+ AntiCheat - Na większych sieciach jest automatyczny anticheat, który wykrywa autobh i jakiegoś większego aima 

TAK

 Próbny VIP - Np. po dołączeniu do grupy i dodaniu nazwy sieci w nicku gracz dostanie VIP`a na np. 2 dni 

 

+ Dodanie czegoś w stylu VIP na całą sieć - nie wiem jak to wyjdzie finansowo więc raczej luźna propozycja 

+ Kwestia estetyczna - Dodanie jakiegoś skinu do sourcebans, żeby troche lepiej wyglądało

+ Skiny na !ws - Wiem, że trochę ten tryb polega na zdobywaniu skrzynek i dropieniu skinów jednak większość osób średnio to ogarnia i grają na sieciach gdzie są skiny do wyboru do koloru. Imo lepsze by było przekształcenie tych skrzynek na np. kolory nicku w chacie, dropienie medikitów etc

+ Ulepszone sm_who - sm_who mogło by dawać więcej informacji niż uprawnienia tzn. mogła by się wyświetlać informacja o godzinach przegranych, aktualny ranking, status prime/nonprime etc lub przekształcić to polecenie w np. !gracz

Na nie, bo są to rzeczy nie potrzebne, !ws będzie psuło cel rozgrywki bo chociaż jest jakieś rozmaicenie i gra sie o coś 

+ Usunięcie VIPowi hełmu z rundy pistoletowej (dużo osób się o to triggeruje) - Jest to trochę zbyt op a zamiast tego można by było zwiększyć prędkość VIP`a lub inne ciekawe bajery, które zachęcą do zakupu

Było poruszane i nie zostanie to wprowadzone 

 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć czy nie, ale jako gracz tego serwera też dorzucę swoje spostrzeżenia.

Co to propozycji to są bardzo ciekawe nie powiem, że nie. 

 

"(...)Jest to trochę zbyt op a zamiast tego można by było zwiększyć prędkość VIP`a(...)" 

- co do tego to według mnie zwiększenie prędkości dla vipów byłoby lekką przesadą, ludzie narzekaliby dalej, że vip ma za dobrze. Dam przykład: Vip po stronie TT chce iść na mida, niedość że double-jump daje już mu trochę przewagi to jeszcze z większą prędkością przeważnie będzie na tym midzie szybciej niż CT w oknie (jest to w sumie też zależne od spawnów, ale tak czy siak będzie to według mnie strasznie nie fair).

 

"Usunięcie VIPowi hełmu z rundy pistoletowej"

- Fajnie by było jeżeli w końcu zostałoby to zrobione, sam pisałem o to za mojej wcześniejszej obecności tu adminem. Z niewiadomych mi przyczyn nie zostało to poprawione niestety. 

 

"+ Skiny na !ws - Wiem, że trochę ten tryb polega na zdobywaniu skrzynek i dropieniu skinów jednak większość osób średnio to ogarnia i grają na sieciach gdzie są skiny do wyboru do koloru. Imo lepsze by było przekształcenie tych skrzynek na np. kolory nicku w chacie, dropienie medikitów etc"

- sam pomysł na skrzynki nie jest zły, niestety jeżeli chodzi o ich drop i to co dropnie albo czy w ogóle dropnie to już inny temat, w swoim ekwipunku mam kilka duplikatów różnych bronii, na rynku jest totalny chaos (wystawianie skinów za dziwne kosmiczne ceny typu różowy skin za 100000 euro), większość nowych graczy nie ogarnia za bardzo jak posługiwać się tym menu, często inni gracze muszą tłumaczyć jak go używać oraz jak wyłączyć hud na dole. Według mnie brakuje też w skrypcie może nowych skrzynek, fajnie byłoby widzieć skrzynki typu "Skrzynia AK-47/M4/AWP" itp., może jakieś naklejki do broni też by były miłe, i może zamiast darmowego wyboru noża wstawić za każdy jakąś cenę, a dla vipów dodać jakąś zniżkę x%.

 

Co do reszty która jest zawarta w poście, według mnie byłyby to dobre zmiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzeczy które prawdopodobnie wprowadzimy w najbliższym czasie z waszych propozycji:

- Wprowadzenie podziału w TAB i na chacie (Gracz, VIP, NONPRIME)
- Próbny VIP - Np. po dołączeniu do grupy i dodaniu nazwy sieci w nicku gracz dostanie VIP`a na np. 2 dni
- wybór piosenki za MVP 
- po 22 każdy by miał free vipa
- Usunięcie VIPowi hełmu z rundy pistoletowej (Z tym mamy cały czas problem bo niby usuwamy a cały czas to zostaje ale pracujemy nad tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...