Skocz do zawartości
JeSVET

 zamknięty propozycje resetów

Rekomendowane odpowiedzi

wpadłem z kolegą na pomysł bo graliśmy na takim jednym serwerze i jak był powiedzmy reset 1 grudnia to blisko stycznia np 31 grudnia lub 1 lutego odbywały się resety 

i czym szybciej te resety były tym więcej osób grało na serwerze teraz patrząc na tamten serwer gra ponad 16-18 rano a po południu ponad 28

i proponuję też tak zrobić żeby tutaj resety były co miesiąc  bo max 2-3 tygodnie gracze mają ponad 200+ i ciężko nowym graczom coś ugrać i idą na inny serwer 

jak coś to tylko moja propozycja  żeby nie było problemów i spin  pozdrawiam i życzę miłej niedzieli <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bez sensu jest to co proponujesz poniewaz jest to cod 400 a nie 200 jak sama nazwa mowi to trzeba osiagnac lvl 400 badz jak beda wprowadzane nowe zminany na serwerze lub jakis bug zwiazany z gra ktorego nie da sie innaczej naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę jest to skomplikowany temat, bo ktoś dosyć szybko wbije 400 lvl, ale może być też tak, że nikt nie wbije tego maksymalnego levela, bo po prostu przestaną takie osoby grać i dopiero wrócą do gry za jakiś czas. 

Jednak powinna być jakaś data resetu, chociaż taka, żeby ludzie wiedzieli kiedy można się go spodziewać.

Proponuję robić reset co półtora miesiąca, czyli miesiąc+15dni może taki termin byłby odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielokrotnie powtarzałem już, że reset nie jest zależny tylko od level'a. Jest zależny od wielu czynników związanych z sytuacją na serwerze i decyzje o nim są podejmowane na bieżąco. Zazwyczaj jest to właśnie w okolicy 1 miesiąca maksymalnie 1,5, dlatego chyba nie trudno się spodziewać że w podobnych odstępach czasu wystąpi kolejny, prawda? 

Zawsze informuje kilka dni przed, a gdy ktoś pyta - odpowiadam. Nie wiem co muszę jeszcze zrobić, żebyście zrozumieli jak to funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...