Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:☹яєαт ❤
Imię: Michał
Wiek:21 w lipcu 
Doświadczenie :Byłem adminem juz niejednokrotnie na roznych serwerach, nawet tutaj na ZM, ale tryb został zamknięty ;(
Dlaczego chcesz być adminem?: W ciągu jednej mapy jest 5 odpałow 3 afki i 1 osoba wyzywająca innych. Postarałbym się to ogarnąć w miarę moich możliwości, a to, ze teraz mam czasu dużo to z chęcią to zrobię!
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198175296610 
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/☹яєαт ❤/145.239.236.193:27230/ 
SteamID: STEAM_0:0:107515441

Do komentarza kolegi o dodaniu Nicków, ostatni tydzień nie grałem za dużo bo wiecznie na serwerze 7 osób z czego 1 cziter i nie czerpałem przyjemności z gry na odpala i od razu wychodziłem jak większość osób. Ale dla mnie normę tygodniowo nie jest ciężko zrobić zwłaszcza, ze mam zastój w robocie i płatny urlop.

Edytowane przez Reat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz godziny + 

Wiek +  

Ale jestem na  NIE  często wyzywasz jakiś graczy za miast ich upomnieć co robią źle np czy chodzi o mutacje czy o słabe umiejętności .. 
Wiadomo że masz swoich ulubieńców znajomych ale to jak zachowujesz się na serwerze momentami przekracza wszelkie granice i nie powinno być dopuszczalne. 
Nie wierzę że masz 21 lat w lipcu. Zachowujesz się jak byś miał maksymalnie 15 lat po tym co sobą reprezentujesz 

Pozdrawiam 

 

 

Edytowane przez ANGEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

+ Bardzo często widuje

+ GT

+/- Raczej się nie spotkałem z sytuacja jak wyzywa ale to zostawiam innym do oceny

EDIT: @Reat dodaj GT z innych nickow bo na tym nie masz wyrobionej normy tygodniowej

Edytowane przez coordenice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...