Skocz do zawartości
TeWu1337

 pozytywne Odwołanie od blokady.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: TeWu Multi-Head.pl (według admina, tutaj była reklama, więc nie wiem czy mogę to wkleić)

Godzina, data zdarzenia: 02-15-21 17:29
Mapa:  mirage, serwer om go mod
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:521530796
Uzasadnienie: dostałem bana za reklamę strony www. na 7 dni (czyli regulamin złamałem), ale:

1) strona ta nie jest serwerownią

2) blokada jest na 7dni (nie zostałem przed tym upomniany (admin pewnie będzie się tłumaczył tym, że dwa dni wcześniej wlepił mi bana na 24h za spam komendami, co jest prawdą))

3) wiele osób posiada podobne nicki, tutaj jest przykładowy screen z gt na owym serwerze (tylko z jednej strony www., gdzie list owych graczy jest ponad 100)

image.png.78b57d1f3a3cd4a6c96fff8a880ff1ec.png

Graczy, którzy mieli tą samą stronę www. w nicku co ja, sa 4 strony i oni też nie dostali bana.

 

Oczywiście, złamałem regulamin. Ale w takim razie dlaczego nie dostałem upomnienia (image.png.44ecbf1e59f3ca98e537aac1c88d0e61.png ), a od razu ban na tydzień?

@coordenice

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

Po jednodniowym banie wróciłeś na serwer powtarzając swoje wcześniejsze zachowania. Odkąd gram na tym serwerze ciągle spamujesz na chacie następujące rzeczy: "/ban coo" "/report" "/reportdd" itp itd nieustannie wielokrotnie podczas rundy. Wielokrotnie byłeś po tym upominany jednak postanowiłeś dalej prowokować. Tym razem dostałeś bana za reklame w nicku (goboosting.pl) co ci wyjaśniłem. Po banie zgłosiłeś także uwagi co do jednego z graczy przebywających na serwerze z reklamą w nicku. Zastosowałem się do regulaminu oraz dałem ostrzeżenie oraz następnie bana. Co mnie obchodzi że X osób miało taki nick - GT jest od początku powstania serwera, ja wymierzam bany na osobach obecnych na serwerze. Po twoim banie natomiast postanowiłeś skierować swoje prowokacje na wiadomości prywatne. Przytocze ci regulamin (btw mowa o zakazu reklamowania STRON - nie jest sprecyzowane czy chodzi o sieci):

Weź także poprawkę na następujący fragment 

By dać najostrzejszą karę musimy wykonać wszystkie te kary po kolei. Admin nie może z miejsca dać najwyższej kary.

7 dni nie jest karą najwyższą

- Reklama stron www (nazwa sieci itp) - Upomnienie - 7 dni - Perm

  • Zakaz reklamowania stron oraz serwerów na czacie oraz w nicku.

image.png.dceaf0a16468b8e21b24f09c607504fb.pngimage.png.65d2733aa314f9e7d9374680204ccf97.png

image.png.b84d9579f7e7c21e679425f292bf3853.pngimage.png.a9cae84cb653a3dc148f96ac6937628f.pngimage.png.206c4edea661d67115a6cd1853fdc873.png

 

Edytowane przez coordenice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, coordenice napisał:

Po jednodniowym banie wróciłeś na serwer powtarzając swoje wcześniejsze zachowania.

po banie powtarzałem swoje zachowania? możesz podesłać demko i czas? chetnie sobie to obejrzę :)

(chodzi o tego gracza, ktory mial reklame)a zastosowales sie do regulaminu dopiero po mojej uwadze. Gdybym ci tego nie napisal, ze ktos ma w nicku reklame strony, magicznie bys tego nie zauwazyl :)

no coz, szkoda, ze admin do regulaminu zastosuje sie tylko wtedy, kiedy ktos juz wczesniej mu podpadl

 

Edytowane przez TeWu1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...