Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:28.02.2021 13:40
Nick Admina/Gracza:Mr.GINO
Dowód(Ss'y/Demko):http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20210228-133801-1431565715-am_crashz_dust_v2_mh-______________________1V1_ARENA__1_128TR__________Multi-Head.pl_____1s1k.dem.zip
Uzasadnienie: Administrator Mr.gino zbanował mnie za nickname broni po wyswietleniu go na czacie dostalem bana. Administrator chwile przed zabraniał odzywac sie innemu graczowi  na serwerze kiedy on jest aktywny, wyzywał go oraz mówił ze jest moim ojcem chrzestnym.
Świadkowie:

Edytowane przez [email protected]
zly link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

1. Po pierwsze nickname broni był i jest obraźliwy względem mojej osoby, pokazało mi się to na czacie "mr.ch*j" więc to było skierowane do mnie.

2. Zapytałeś się kim jestem po zwróceniu uwagi dla gracza więc logiczne że jestem administratorem i twoje pytanie było nie na miejscu więc dostałeś adekwatną odpowiedź do swojego pytania.

Podsumowując BAN był adekwatny za obrażenie cytuje "mr.ch*j"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@M5YOGI 1.Po pierwsze nickname broni nie nawiazywal do ciebie ani troche i nie byl dla ciebie obrazliwy ,miałem na mysli ze mr.ch*j jako ak-47 bo penetrował innych.

2.zapytałem kim jesteś bo uważałeś ,że możesz ograncizać innym prawo głosu jeśli nie zrobili nic złego a to że jesteś adminem nie uprawnia cię do tego by ktoś nie mógł sie odzywac bez powodu a po trzecie to zwyzywałeś tego gracza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...