Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł
Nick: ALJZK
Wiek: aktualnie 17 ale za miesiąc 18
Doświadczenie na Stanowisku Admin:  Byłem adminem na 2 serwach na tej społeczności.
Znajomość SM/10: takie 9 bo może się coś zmieniło.
SteamID: "ALJZK" STEAM_1:1:511465072
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/BezImienny03/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/ALJZK/145.239.237.181:27015/
Od kiedy grasz na serwerze: 5/6 dni.
Ile dziennie grasz na serwerze: Odkąd zacząłem bardziej grać to mniej więcej 4/5h
Dlaczego chcesz zostać adminem: Jest to nowy serwer nie ma żadnego admina, też jest bardzo dużo osób rashujących, łamiących regulamin jak i tych którzy używają wspomagaczy.

@elo elo 350 Wbij na serwer możesz pogadać z graczmi co sądzą o mnie :D temat godzin spec tak siedziałem na spec tylko jak  patrzyłem na odpałów których zgłaszałem w dziale Zgłoś Cheatera a tak to łącznie zdarzyło mi się przy afczyć może łącznie 4/5 h gdzie i tak dziennie gram 4/5 a nawet czasami 6 h bo gram w czasie lekji:) Jak widać obok napisałem że łącznie wbity czas (AFK) to 4/5h łącznie gdzie moim zdaniem jako admin zrobiłbym nawet ponad wymaganą normę dziennie od adminów godzin czyli te (5h) tygodniowo robiłbym ponad kilkadziesiąt godzin tygodniowo normalnie, chce też dodać że nie pisze podania o to by afczyć 100h tylko o to żeby dostać admina na serwerze na którym ich całkowicie brak i na którym gracze mnie lubią i to nawet ci topkowi :D Pozdrawiam.

Miłego Dnia.

Edytowane przez AlojzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na TAK nie gram tam ale mogę spokojnie powiedzieć że 

Doświadczenie + (Dobrze sobie radzisz z tego co widać po twoich postach w dziale  Zgłoś cheatera.) Więc czemu nie SM ? 

 Wiek +

 Co prawda  nie ma jeszcze Administratorów na tym serwerze ale napewno polepszył byś rozgrywkę innym bo jak wiadomo jest troszeczkę syf . 

Dzięki Powodzonka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory ale na nie,

Jedyny + to to, że nie ma admina, a tam gdzie nie ma admina jest trzoda, na #2 jest straszna wiocha, nie będę się na ten temat wypowiadał :dogeKEK:

+em jest też SM, ale to do zweryfikowania, czy znasz na 9 pkt ;p

Nabijasz GT na spect, czym się chwalisz na tsie, 870 minut i 443 kille, nie za mało tych killi? :P 

Pomijam fakt, że aquax pozwolił Ci napisać od 20h podanie, to nie znaczy, że masz je na specu nabijać :P 

Grasz od 3 dni na serwerze, to ZDECYDOWANIE za mało, aby gracze się z Tobą zapoznali etc.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dałbym szansę serwer jest nowy a adminów 0 , Alojzyk ciągle zgłasza jakiś cziterów aż sra nimi na forum xd 

Jeżeli będzie sie mylił poprostu sie Alojzyka wypierdzieli  ;DD

Doświadczenie jakieś tam ma

Juz lepiej jak gra 10 silverów niż 1 cziter.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...