Skocz do zawartości
high

 odrzucone kolejny śmieszny adminek daje bana bez powodu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: high
Godzina, data zdarzenia: 03-15-21 14:41
Mapa: MIrage 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:569272874
Uzasadnienie: Wszedłem w trakcie rundy wiec kogoś obserwuje i nagle dostaje bana po jakiś 30 sekundach od wejścia gdy nawet runda sie nie zaczeła i nic nie zrobilem, wasza administracja daje jakieś śmieszne bany bez powodu, czekam na rozpisanie demka jak nawet rundy nie zagrałem. 

@Gazownik

Edytowane przez high
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nie był za ten mecz na którym dostałeś bana, miałeś go dostać wcześniej, lecz nie było Cię na serwerze, a banując twoje SteamID w konsoli używając sm_banip nie poskutkowało.

 

Ban jest za ten mecz: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210315-1329-de_mirage.dem.zip

 

Oczywiście, moje rozpiski jak i minuty podaję, proszę UnBanTeam o dokładne przejrzenie dema jak i zadecydowanie :)

 

9:44 - 9:57 - Dziwny prefire podczas dojazdu, drugi dojazd z pistoletem jeszcze dziwniejszy

11:08 - Wallhack i TriggerBot(?)

13:49 - Wodzenie celownikiem przez sciane za przeciwinikiem, WH

20:49 - Strasznie dziwny prefire który jednakże nie wychodzi, bo przeciwnik kucnął

23:10 - Za szybki strzał + prawdopodobnie na full flashu (demko dziwnie wyświetla efekt flasha i mam podejrzenie że pokazuje je za krótko)

24:42 - Wcelowanie się w enemy za connectorem

25:00 - Kolejny za szybki strzał, stawiam na WH bądź TriggerBot

25:45 - I kolejny za szybki strzał, WH

27:40 - Bezsensowne przeciągnięcie fullauto czekając aż drugi przeciwnik wychyli mimo, że nie posiadałeś takiej informacji od swoich teammatów (okno było wtedy zasmokeowane przez teammate oraz terroryści dorzucili jeszcze do okna jednego smoke)

 

Dodam jeszcze, że podejrzenia w Twoją stronę są jeszcze większe, ponieważ twoje konto Steam jest dość swieże oraz posiadasz na nim poziom 0 a konto w CS:GO najprawdopodobniej jest kontem NonPrime.

 

Pozdrawiam, kolejny śmieszny adminek co daje bana bez powodu.

Edytowane przez Gazownik
poprawka lekka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9:44 - 9:57 b+

11:08  B+

13:49 +/-

20:49 b+

23:10 b+

24:42 b+

25:00 b+/-

25:45 b+

27:40 b+

 

24:22 przy okazij, takie troszke dziwne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...