Skocz do zawartości
ALJZK

 zamknięty Skarga na admina ANGEL

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 16.03.2021   19:00 do 19:21
Nick Admina/Gracza: @ANGEL
Dowód(Ss'y/Demko):
http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210316-1829-de_mirage.dem.zip
http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210316-1914-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: Siedzimy sobie na serwerze jakiś dzieciak który nie miał mutacji kompletnie nikomu nie przeszkadzał dostał mute od angel na 30 minut bo tak, nikt się nie skarżył a chłop dawał info normalnie i po prostu pytał się o niektóre rzeczy dostał odrazu mute bez upomnienia,  na następnej mapie wbił jakiś inny dzieciak z gorszym głosem od tego 1 gdzie ja poprosiłem angela o mute dla chłopa to angel go upominał z 2 razy z 5 razy się ze mnie śmiał iwgl a co to jakieś inne dziecko jest gorsze od drugiego i po chwili wpisałem kill w konsoli i powiedziałem że pierdole takie granie i dostałem mute na 30 minut bez a i b :). gdzie chociaż powinno byc upomnienie lub ban na 5 min. - Obrażanie/Kultura - Upomnienie - Mute - 5 min - 30 min - Kilka godzin - 1 dzień - 7 dni

@ANGEL W żadnym momencie nie wyzwałem tego gracza nie naubliżałem mu tylko ci powiedziałem żebys dal mu mute :)


Świadkowie: Osoby obecne na demku.

Edytowane przez AlojzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam 

Dostałeś upomnienie słowne do którego się nie zastosowałeś i zostałeś ukarany  na 30 min za całkowity brak kultury do młodszych graczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze obejrzałem demka i czegoś tutaj nie rozumiem.
Gracz Admin i Reksu nawijają mocno z czego jeden dostaje na godzinę, a drugi tylko na pół i dopiero na następnej mapie. Czemu obaj nie dostali tyle samo?
Haq bezpodstawny mute
Alojzyka odmutowałeś sobie tak o - po nałożeniu blokady.

Jedyne do czego byłeś to do banowania ludzi odpalonych, ale jak sobie jaja robicie we dwóch to uprawnienia znikają w tym momencie.

"Bo Ci zaraz wyjebie" - odpowiedź Twoja do Alojzyka po waszej kłótni.

Tak samo Ty Alojzyk ogarnij słownictwo, bo nie upoważnia Ciebie nic do siania fermetu, gdzie nie masz admina.

Tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...