Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:26.03.2021 22:35
Nick Admina/Gracza: Byczek
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie:składam skargę bo połwa serwa nie ma tu konta na forum dlatego zjawiam się ja...Typo prowokuje samemu po czym daje bany za nic (wymyslaenie sobie zasad)dla przyszłosci dawajcie w pełni rozumnych admów a nie dętych wętli którym władza adma odjebała....tracicie tylko na tym graczy bo szczerze mówiąc nie da sie lubic serva gdzie administracja ma poziom 0. NIe pozdrawiam 
Świadkowie: 19 osób znajdujących się na serwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam nadzieje ze jest demka bo chłopak przeklinał duzo i były niektóre dzieci które normalnie gadały a on mówił im żeby sie utkały. Ja mu wiele razy mówiłem zeby sie uspokoił ale on potem wyzwał za ciecia a potem mu dałem bana za obrazanie admina. Chwile po tym co chłopak dostał bana ludzie na czacie pisali "to jest admin" i sie tez smiali z tego ze chłopak sie wkurzył. Duzo razy mu mówiłem zeby sie uspokoił ale tego nie zrobił więc dałem bana.

i chciałbym tez powiedziec ze duzo ludzi potwierdziło ze dobrze zrobiłem. może chłopak niech najpierw znajdzie demke to zobaczymy...

 

Edytowane przez byczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zalezy kiedy, jak ponad godzine po tym wróciłeś to juz nikogo prawie nie było. i tak wogóle to jest ban za dołączanie innym kontem jak masz bana, następny powód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...