Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Julka
Nick: Julka
Wiek: 16
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Doświadczenia brak ale jestem ogarniętą dziewczyną i myślę, że szybko się nauczę.
Znajomość SM/10: 5 @AlojzyK coś mi tam mówił.
SteamID: STEAM_1:1:538109935
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Julkajestkox
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/Julka/145.239.237.181:27015/
Od kiedy grasz na serwerze: od ok. 2/3 tygodni.
Ile dziennie grasz na serwerze: 3/4 godziny zależy od dnia.
Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ na serwerze jestem bardzo często, też czasami jestem ja a nie ma @AlojzyK więc mogłabym wtedy ja zadziałać jakby ktoś łamał regulamin, a często tak jest. Chciałam też wspomnieć, że jest 1 admin na serwerze więc przydałaby się kolejna para rąk i też pisze do Alojzyka jak ktoś łamie regulamin żeby wbił.

Edytowane przez Julshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK

Wiek: +
Doświadczenie: -
Znajomość sm: -
GT: +
To tak ode mnie to @Julshi jest graczem Top 2 na serwerze nigdy nie było z nią żadnych konfliktów często mi pisała jak ktoś był na serwerze jakiś odpał czy coś w tym stylu, doświadczenie i znajomość sm jest na minus ale zawsze mogę jej pomóc i wytłumaczyć co do Profilu Steam znam trochę Jule grałem z nią i wydaję mi się że mimo tego Non-Prime można jej dać szansę bo ma 18/19 stopień więc pewnie weźmie się za jego wbijanie, chciałem też wspomnieć że mnie czasami nie ma więc serio przydałaby się kolejna para rąk.

Edytowane przez AlojzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...