Skocz do zawartości
nynek

Podanie od NYNKA.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NYNEK / KK24 / MTK

 

Wiek: 24

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Trzy razy byłem adminem na tym serwerze, raz na innym.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4 :v

 

Staż w CS-sie: Kilka lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Dlaczego nie? Kto jak nie ja? Jajko czy kura?

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Mój czas zależy od mojej pracy. Raz jest go więcej, raz mniej.

 

Kontakt: W pokoju mam 2. Dodatkowo steam i pw.

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=TllORUsgLyBLSzI0IC8gTVRL&host=80.72.43.106:27032

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Same plusy - oczywiście, że na TAK ! ;)

 

 

 

 

@za bardzo bierzecie do siebie rolę moderatorów koledzy

 

 

+ za godzinki

 

+ za steam

 

+ za zgłaszanie na u@

 

+ za pozytywne nastawienie do innych

 

+ za kulturę

 

+ za brak problemów podczas poprzedniego "adminowania"

 

+ za admina miesiąca

 

+ za wiek

 

 

starczy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nynek, chyba sobie jaja robisz... Ty na admina:D. To pewnie już sobie nie pogram, bo mi będziesz bany dawał :(

 

 

 

Oczywiście, że jestem na tak: Steam, wiek, "CZŁOWIEK KULTURA", aktywny na serwie. Myślę, że jest on zaufaną osoba i odpowiedzialną na to stanowisko skoro posiadał tu admina 3 razy. GL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Czwarte podanie - tym razem po jakim czasie Ci się znudzi?

 

- Brak zgłoszeń na u@

 

- ostatnia tygodniówka - ledwo 7 h

 

- Twój powód mnie nie przekonuje : "Dlaczego Ty: Dlaczego nie? Kto jak nie ja? Jajko czy kura? " żart?

 

 

 

ps. do półfinału doszliscie dwoma walkowerami a w półfinale przegrana 32:0 - takie sprostowanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka razy byłem na serwerze jak prezentowałeś żarty na bardzo niskim poziomie w stosunku do dziewczyn. W  życiu bym takiej osobie admina nie dał. W dodatku po samym podaniu czuć jakiś lekceważący stosunek, i jeszcze któraś z kolei próba. Jestem na nie i raczej nigdy zdania nie zmienie, nie po tym jak sie zachowujesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolo.

 

 

 

Ma różne fazy: przez 3 miesiące jest adminem na serwerze, potem przez 8 miesięcy trzepie kupucynkanynka , a w ostatnim miesiącu jak już testosteron w łeb strzeli to wrzuca fotę i jest misterem. Koleś ma plan na życie, to widać.

 

 

 

Z powyższych powodów jestem na tak, kulturalnie się naśmiewa z ludzi, wiek ma (chociaż zachowuje się jakby miał inny), steam jest, zna ludzi ~ trochę parchaty, ale swój!  Z takim można galę raszować i cycki kraść, a godzinki nadrobi... chyba.

 

 

 

na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście na TAK.

 

 

 

- doświadczenie

 

- wiek

 

- steam

 

Przyda się na serwerze ktoś kto uzupełni istniejącą lukę na serwerze, gdyż z przykrością stwierdzam że niektórzy nie radzą sobie (mowa o administracji)...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem z nim zaledwie parę razy, ale słyszałem jego kilka głupich odzywek. Myślę, że osoba która ubiega się o admina powinna wykazywać trochę więcej kultury.

 

Jestem na NIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co Wy gadacie Kamil jest mily grzeczny nie klnie jest grzeczniutki :P

 

 

 

argumenty bo się zaraz loves albo zaraz przyklei

 

 

 

staz doswiadczenie steam wiek dlugo jest z nami byl juz admine tu :)

 

 

 

regulamin=moderator 

 

 

 

Interpunkcja? to nie dla mnie B)

 

 

 

DamJanusz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no jeżeli z tego co słyszę kolega nynek ma problemy z kultura (a w szczegolnosci do kobiet) to lepiej niech się nie bierze na to stanowisko .. bo jednak admin powinien byc ogarniety, jak ktoś cos takiego pisze:    Dlaczego Ty: Dlaczego nie? Kto jak nie ja? Jajko czy kura?   no to coś jest nie halo, to że to Wasz kolega nie znaczy że nagle wszyscy na tak muszą być..  no ok wiek masz i co z tego? jestem młodszy a na pewno ogarnięty bardziej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisze osobistą opinie, bo podobno opinia Paulinki była moja, tak Nynek? Żaliłeś się jej na steam.

 

 

 

-brak kultury, płytkie żarty w stosunku do dziewczyn

 

-po raz kolejny podanie na admina, wiec szybko Ci się znudzi po miesiącu, góra dwóch

 

-z tego co mi wiadomo (bo bylem jeszcze do niedawna adminem) brak zgłoszeń na u@

 

-twoje podanie jest napisane na odwal

 

 

 

Jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Nynek... Masz moje TAK.

 

Zawsze widziałem zgłoszenia od Ciebie :D Dostaniesz admina, to sam będziesz to robił :)

 

Godzinki jakieś tam wbite są, ale mogłeś się postarać i wbić ich więcej:(

 

Z kulturą troszkę lipkaaaa, ale mam nadzieję na poprawę jej^^

 

Doświadczenie posiadasz, to na 100% sobie poradzisz.

 

Niestety to podanie napisane na odwal się :(

 

Powodzenia mordeczko!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zanim zacznę cokolwiek pisać to pragnę pokierować słowa do jednego z moich poprzedników, a mianowicie:

 

 

Przyda się na serwerze ktoś kto uzupełni istniejącą lukę na serwerze, gdyż z przykrością stwierdzam że niektórzy nie radzą sobie (mowa o administracji)...

 

 

Proszę Cię Tony tylko o jedno.

 

Nie wyciągaj pochopnie wniosków, jeżeli nie jesteś pewien.

 

Wiem doskonale o kogo Ci chodzi oraz o której sytuacji prawdopodobnie piszesz i jeszcze raz Ci napiszę, bo widzę, że nie bardzo rozumiesz.

 

 

 

Na MH panują zasady o których nie masz zupełnie bladego pojęcia, bo nigdy tutaj Adminem nie byłeś, ale szczegółów nie będę Ci zdradzać.

 

Napiszę do Ciebie kilka zdań: Każdy Adminuje na swój sposób - jednemu zejdzie dłużej na sprawdzeniu gracza, drugiemu krócej. Jeden da screeny, a drugi woli nakręcić swoje demko i dać bana bez screenów i szczerze powiedziawszy to właśnie takich Adminów cenię sobie troszkę bardziej, bo przynajmniej widać, że takiemu zależy, a nie, że walnie screenami na odwal. Ponadto w 1.6 nie ciężko teraz o ANTY-SS (jestem przykładem sytuacji, gdzie koleś jechał perfidnie na WH, a screeny, które dostał ode mnie były zupełnie czyste).

 

Na bieżąco patrzę logi oraz na pracę Adminów i wiem kto ile robi. Dziękuję za uwagę.

 

 

 

 

 

Teraz przechodząc do rzeczy i rozpatrując podanie Pana Nynka.

 

Jestem skłonna przydzielić mu Admina i dać mu jeszcze jedną szansę.

 

Nynuś, pozwolisz, że przytoczę wszystkim Twoje słowa: "Mogę obiecać, że będę się starał. Wiesz dobrze, że chcę dla tego serwera jak najlepiej, na nim się "wychowałem"". Trzymam Cię w takim razie za słowo, mam świadków xP. Nie zawiedź mnie jak i tych, którzy Cię doceniają.

 

Jeżeli chodzi o kulturę Nynka, do której kilka osób się przyczepiło, to z mojej strony mogę zagwarantować, że na bieżąco obserwuję zachowanie (+pracę) Adminów i jak będzie coś nie tak w jego przypadku, to po prostu zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Opiekuję się tym serwerem już ponad dobry rok jak i gram na nim praktycznie dwa lata, a w tymże czasie @nynek był dwa razy Adminem i nigdy nie było z nim żadnych problemów. Nigdy też nie miał żadnego ostrzeżenia, zawsze było wszystko na miejscu. Stąd też taka decyzja w sprawie tego podania, a nie inna.

 

 

 

Mam ogromną nadzieję, że tym razem zapał do Adminowania na serwerze ODD2#2 nie skończy się u Ciebie tak szybko.

 

Jest to Twoje trzecie podanie, a jak to mówią - do trzech razy sztuka. :)

 

Pracuj solidnie i NIE grzesz. xD

 

Powodzenia!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...