Skocz do zawartości
NetaO_TO_Marka

 pozytywne Niesłuszny permik :(

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BOT NetaO
Godzina, data zdarzenia: 04-29-21 23:48
Mapa: de_dust2-

https://730.gotv.pro/srv57528/auto0-20210429-233349-1470985143-de_dust2-____________CALL_OF_DUTY_COD_200_____________Multi-Head.pl_1s1k.dem.zip

STEAM_ID / IP: # 12 3 "BOT NetaO" STEAM_1:1:232512340 01:27 21 0 active 196608
Uzasadnienie: Admin zerowe pojęcie o gierce ciągle jest bity i płaczę o to że ktoś jest lepszy i daje permika :D kolejna sprawa latają dwa boty na serwerze co ledwo umieją chodzić więc na łatwości ich biję admin idzie na specta i daje perma. Trochę śmiech na sali proszę o szybkie ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to byl miss xddd

 

 

stary ja placze xdd nic do ciebie nie gadalem praktycznie tylko ty jak jakis k***a debil pytasz sie jaki mam rozmiar buta no k***a xd i gadadales ze jestem jakis ch****y itd wiec przestan pierdolic kacapoly

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam jeszcze @DragiToZlo że jeżeli zbanowałeś gościa missclickiem to w twoim interesie jest żeby załatwić to tak żeby taki temat nie musiał się pojawiać. Następnym razem będą wyciągane konsekwencje za takie akcje. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...