Skocz do zawartości
ALJZK

 zbanowany Zgłaszam Cheatera

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: LegoMaster1924
Godzina, data zdarzenia: 30-04-2021  17:34 do 17:55
Mapa: am_redline
Serwer: Arenka #2
Link do demka: https://561.gotv.pro/srv63812/auto0-20210430-173453-478944718-am_redline_vnh-______________________1V1_ARENA__2__________Multi-Head.pl_____1s1k.dem.zip
STEAM_ID/IP: STEAM_0:0:591820393
Uzasadnienie: Witam chciałbym przedstawić LegoMaster1924 chłop z wh który z pomocą kolegi obczaił że go sprawdzam więc zrobił off ale mam demko z jego udziałem z mapki wcześniej gdzie mnie nie było. Oczywiście ten wybryk posiada widoczne na demku wh. Proszę o szybkiego banika dla kolegi .

Rozpiska:
0:15 - Wychylił odrazu wcelowany w lewą stronę tam gdzie stał przeciwnik, zobaczywszy że przeciwnik jest afk jeździł mu celownikiem po głowie przez boxa.
0:36 - Tutaj podobna sytuacja odrazu po rozpoczęciu rundy wcelowany w miejsce respa przeciwnika i wcelowanie w miejsce z którego wybiegł.
1:30 - szybszy zoom w miejsce gdzie wychylił przeciwnik można to zobaczyć na prędkości 1/4 i 1/2.
2:00 - Tutaj wychylenie odrazu na przeciwnika i potem jazda celownikiem przez boxa po głowie.
2:08 - No widział chłopa za boksem i czekał aż piknie na ns. 2:45 - Jazda celownikiem przez boksa po przeciwniku.
3:00 - Śmieszne wcelowywanie się tam gdzie przeciwnik chce wychylić raz lewo raz prawo.
4:35 - Zoom przez boxa na chłopie odrazu tak o.
5:55 - Odrazu jazda celownikiem po chłopie przez boxa.

Życzę miłego weekendu <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...