Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 21:53
Nick Admina/Gracza: Bożydar
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie: Admin zbanował niewinnego gracza za ,,cheaty". Boi się banować prawdziwych cheaterów którzy strzelają przez sciany. Nie wycisza dzieci,graczy którzy zakłócają porządek na serwerze. 
Świadkowie:  ZenCior,Kajzer,R4D1US,DMN,Reczii,Ola,

Edytowane przez Olaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogólnie to taka sytuacja mówiłem o tym juz np oli ze wojtek mutowal os ale chb zle mutowal bo oni wchodzli i wychodzili i juz mieli unmute , a banuje on cheaterow dzis na moich oczach zbanowal 2 os jedna z movment cheatem , a druga z aimem :) jestem za str wojtka poniewaz robi on dobrze to co powinien a to ze zbanowal kogos raz nieslusznie to kazdemu zdarzaja sie bledy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogolnie to tak sprawy "niby moich cheatow " nie chce tu plątac bo mowilem juz kilka razy ze nie chatuje i nie cheatowal bym .  A dostalem UB wiec nie plątaj tu tego :))))  A wiem że wojtek dostał słusznie adm bo gra na serwerze dużo i się stara . A przecież każdemu zdarzają się błędy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zamykam do momentu gdy ktoś nie będzie chciał wnieść czegos pożytecznego do tej skargi. Jeśli ktoś kto się wypowiedział chce coś dodać niech edytuje swój post. 
 

@Bobson7 jeśli piszesz skargę musisz dodać również dowody na winę danej osoby. Skargi bez żadnej podstawy nie są brane pod uwagę


@Olaaaaa @LOLSON oznaczam bo zrobił się lekki młyn w temacie i trzeba to ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...