Skocz do zawartości
NetaO_TO_Marka

Parę pytań ;0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wspólnie z graczami dostrzegliśmy na serwerze kilka błędów\problemów wiadomo że wszystkiego nie da się zrobić ale w miarę możliwości prosiłbym o przyjrzenie się sytuacji.

1. Czy jest możliwość ustawienia sygnetów tak aby nie trzeba było ich ustawiać co mapę tylko były na stałe?

2. Wprowadzić opcję w stylu auto kicka jeżeli gracz jest nieaktywny np: minutę z automatu dostaję kicka lub przenosi go do specta bo sporo ludzi takim czymś nabija sobie wieczorami skrzynki.

3. Czy jest możliwość dodania do klasy DUCH pistoletu? typu: glock, usp chyba każda klasa ma drugą broń a DUCH nie co jest czasem problematyczne.

4. Czy exp nocny prawidłowo działa? 

 

 

Edytowane przez NetaO_TO_Marka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Pierwsze słyszę by tak było. Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

2. Nie ustawimy tego. Możesz nabijać sobie siedząc na spect. (w przyszłości chcemy wprowadzić by gracze na spect nie otrzymywali dropów)

3. Dodamy

4. Nikt nigdy nie zgłaszał żeby źle działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Przypisuję się, sam miałem tak chociażby wczoraj, co każdą mapę musiałem ustawiać sygnet bo sam się ściągały. 
2. Uważam , że skoro narazie mogą nabijać sobie to żeby automatyczne ich tam wrzucało, bo na obecny moment to stoją afk sobie jak mateuszek taki co ma 16 skrzyń i 16 lvl najemnika tylko... i wkurza graczy przedłużanie rundy przez afk za każdym razem...

4. Gram często po nocach i też odnoszę wrażenie że słabo działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Błąd zgłoszony do technika

2. Postaram się wrzucić plugin co automatycznie wrzuca na specta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś było tylko tyle klas i tak zostało. Przyszłościowo misje będą podzielone nie na klasy a na daną broń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli macie zmieniać klasę która i tak jest dobra to poprawcie

Cytat

strzelca wsparcia 

Duch ma M4 wali z daleka unika kule a strzelec musi na blisko podjeść takiego typa bo z pompy nie ma szansy ustrzelić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zdania, że totalnie przesadzasz, bo posiadamy graczy z dużym lvl'em na strzelcu wsparcia i sobie radzą.
Zwykłą kontrą jest posiadanie przez niego rakietę zamrażającą wraz z jakimś pistoletem -> w skrócie da radę.

Również gra z pompą opiera się o strzelanie z bliska, więc logiczne jest, że inaczej będzie wyglądać rozgrywka grając tą klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Born napisał:

Jestem zdania, że totalnie przesadzasz, bo posiadamy graczy z dużym lvl'em na strzelcu wsparcia i sobie radzą.
Zwykłą kontrą jest posiadanie przez niego rakietę zamrażającą wraz z jakimś pistoletem -> w skrócie da radę.

Również gra z pompą opiera się o strzelanie z bliska, więc logiczne jest, że inaczej będzie wyglądać rozgrywka grając tą klasą.

To mi daj ten pistolet bo mam tylko kosa ^^ i strzelbę 

 

 

Cytat

Z pistoletem faktycznie zasiałem dezinformacje, ale nawet bez tego sądzę o rakiecie, że wystarczy. Czekajmy na zdanie @aquax'a

To tak samo nie ma co ruszać ducha bo i tak łatwiej się nim gra niż innymi klasami

Edytowane przez vitamina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pistolet zostanie dodany jak tylko dostanę nowe zmienione pliki tekstowe klas. Technik cały czas coś poprawia i nie chciałbym wgrać klasy i rozdupić serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...