Skocz do zawartości
chrizu

 odrzucone Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: chr1zu
Godzina, data zdarzenia: 05-09-21 20:29
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:86090431
Uzasadnienie: W mojej opinii ban jest w 100% niesłuszny. Nie używałem nigdy żadnych wspomagaczy, a mój styl gry jest wynikiem wyłącznie prawie 5000h w CS:GO. Pozdrawiam i czekam na opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:09-3:14 WH ?  

3:22-3:39 drugi raz tym razem drugi gracz ?  

6:11 palak idealny tylko tylko tam niespodzianka.

10:43-10:46 WH ? :) 

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210509-2018-de_mirage.dem.zip

@chrizu Zostałeś zablokowany nie interesuje mnie to ile masz godzin i czy to twoje konto czy nie.

Następnym razem pisz odwołanie od razu a nie rozpędzaj się na prywatnym.

Edytowane przez ANGEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:09-3:14  Skoro tt również zaczął skanować mnie przez smoka to nie było problemu po kulach ocenić gdzie mniej więcej się znajduję.

3:22-3:39  Argument totalnie z czapy. Tym tokiem myślenia każde strzelanie przez smoka == WH. 

6:11 Było słychać kroki TT.

10:43-10:46 (?) Skrót pałacu gdzie sprawdziłem każdą miejscówkę po kolei. Kolejny argument bez żadnego uzasadnienia

 

@ANGEL następnym razem nie rozdawaj bezpodstawnych banów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:09-3:14 +b We wcześniejszej rundzie szybko sprawdził Aparty i się cofnął (Rzeczywiście nikogo tam nie było), natomiast tutaj nie chciał odpuścić i zaczął skanować smoke'a (Widział, że T idzie w jego stronę).Jak dla mnie Gracz, który na swoim koncie ma prawie 5kh nie zrobił by tak czegoś tak nieprzemyślanego, tylko czekałby aż ktoś wyjdzie. Nie wspominając o tym, że skakał podczas strzelania i marnował naboje do USPka. (Nie zapominajmy, że jego TMate rzucił smoke, a nie Enemy.) 3:09- Gdy T przyszedł i kucał to momentalnie wyjął kałacha, więc wiedział, że tam jest mimo tego, że Enemy był cały czas na Shifcie. 3:10 na prędkości 6% oraz z komendą sv_showimpacts 1 widać, że gracz już zaczynał patrzeć w zupełnie inną stronę niż strzelał ZANIM Enemy wystrzelił jakąkolwiek kulę.

3:22-3:29 +b rzucił smoke, mimo tego, że nie miał prawa wiedzieć, że ktoś tam jest. Strzelanie przez smoke idealnie w gracza ze Scoutem?

3:59 +/-b Dlaczego tak długo patrzałeś w to jedno miejsce? Jak sprawdzałeś inne miejscówki to na shifcie popatrzałeś i poszłeś dalej, a tu wolniej żeby nie było podejrzeń? Nikt nie sprawdza TVRooma tak długo. No ale z drugiej strony to typ, którego zabiłeś miał pakę więc ktoś tam mógłby być, ale w underze już nie?

5:04 +b Rzuciłeś palaka, ale gdy Enemy się cofnął to ty też. Dlaczego nie scanowałeś Palaka ani nic z tych rzeczy tak jak w 1szej akcji? Przecież tam też ktoś mógłby być! Nawet jeśli słyszałeś, że ten jeden skacze to undera, to skoro był jeden, to czemu nie mogłoby być dwóch graczy, ale z tym że jeden decyduje się na pójście do Apsów?

5:43 +/-b Wcelowałeś się w Apsy, chciałeś wejść do Jungli, ale dlaczego się cofnąłeś? Sam strzał był w miarę normalny, bo było go słychać.

6:11 -b Chwilę wcześniej widzimy na radarze jak P. Makłowicza wraz z kolegą na rampie zabijają 2 CTków (Errora i adbnovv), co oznacza że P. Makłowicz pojawił im się na radarze i bazując na radarze czy ostatnim miejscu pobytu gracza Chr1zu rzucił molo ;)

7:13-15 +/-b Idealnie zmienił położenie celownika gdy Enemy wyskoczył z drewna. Gdy kolejny Enemy szedł w stronę Standardu Szybko wychyliłeś, ale na radarze było go widać, więc trudno ocenić.

8:05 +b Skąd pewność, że nikt nie poszedł na Mida?

10:10 +b Enemy szedł do TVRooma, a ty byłeś wcelowany

10:43-10:46 -b Chr1zu przed wejściem do pałacy usłyszał jak T idzie przez nie i go zabił, następnie chciał zafleshować ew. Terrorystów wcelowanych w pałace i rzucił flesha gdzie w międzyczasie wybiegł gracz, nastęnie przeszedł na shifcie całe pałace sprawdzając każdy kąt. 11:05 sprawdzał w innym miejscu i dopiero jak zobaczył d0mana i wtedy dopiero na niego "nacelował" celownikiem.

Również warto dodać ilość komentarzy na twoim profilu mówiących o tym, że masz WH. 

Jak dla mnie jednak coś masz ;)

 

Edytowane przez Olaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...