Skocz do zawartości
chrizu

 pozytywne Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: chr1zu
Godzina, data zdarzenia: 05-09-21 20:29
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:86090431

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210509-2018-de_mirage.dem.zip


Uzasadnienie: W normalnej sytuacji bym odpuścił ale że bardzo lubię grać na waszych serwerach i nie lubię fałszywych oskarżeń gdzie administracja z góry zakłada, że jestem odpalony ( co nie jest prawdą :) ). Także odpowiem na ocenę demka przez @Olaaaaa.

Cytat

3:09-3:14 +b We wcześniejszej rundzie szybko sprawdził Aparty i się cofnął (Rzeczywiście nikogo tam nie było), natomiast tutaj nie chciał odpuścić i zaczął skanować smoke'a (Widział, że T idzie w jego stronę).Jak dla mnie Gracz, który na swoim koncie ma prawie 5kh nie zrobił by tak czegoś tak nieprzemyślanego, tylko czekałby aż ktoś wyjdzie.

2:10 - 2:12 Poprzednia runda tzn runda nr 2 była rundą eco przeciwnika po przegranych pistoletach także tylko szybko sprawdziłem apsy, jednocześnie mając przygotowanego molotova w ręku w razie rushu. Nic się nie działo na b także cofnąłem widząc, że TT giną na midzie i na rampie - też chciałem zdobyć eco fragi :)

3:09 - 3:14 Po części się zgodzę, żę nie było to mega mądra. Grając z osobami z podobną ilością godzin na 99% bym tego nie zrobił w ten sposób ale, że jest to serwer społecznościowy gdzie poziom jest dużo niższy można sobie pozwolić na takie cos. Poza tym to gracze z większym stażem dużo częściej próbują skanować smoki niż gracze z krótszym stażem którzy by właśnie czekali aż ktoś wyjdzie.

Cytat

Nie wspominając o tym, że skakał podczas strzelania i marnował naboje do USPka. (Nie zapominajmy, że jego TMate rzucił smoke, a nie Enemy.)

Równie dobrze mogłem strzelać w ścianę fullauto jakbym lub wybierać skiny na respie. Argument bez sensu.

Cytat

 3:09- Gdy T przyszedł i kucał to momentalnie wyjął kałacha, więc wiedział, że tam jest mimo tego, że Enemy był cały czas na Shifcie. 3:10 na prędkości 6% oraz z komendą sv_showimpacts 1 widać, że gracz już zaczynał patrzeć w zupełnie inną stronę niż strzelał ZANIM Enemy wystrzelił jakąkolwiek kulę.

Po 1. Kałacha wyciągnąłem od razu jak wskoczyłen na balkon - raczej nie stałbym całej rundy z USP. 

Po 2. SKanowałem w typowe miejscówki gdzie mogli znajdować się przeciwnicy - > skoro TT zaczął również skanować  to kontynuowałem strzelanie w miejsce z którego lecą kule.

Cytat

3:22-3:29 +b rzucił smoke, mimo tego, że nie miał prawa wiedzieć, że ktoś tam jest. Strzelanie przez smoke idealnie w gracza ze Scoutem?

3:22 -3:29 Rzuciłem smoka bo poprzedni się już kończył.

W 3:11 GRACZ TT ROBERT MAKŁOWICZ Zabija CT ErroR_#1 w okolicach undera. Na top midzie jest gracz CT -adbnovv _-] i radar nie wskazuję na to żeby TT ROBERT MAKŁOWICZ wyszedł na mida także logiczne, że albo czeka w underze albo cofnął w strone apartów B gdzie można spróbować go zabić co próbowałem robić skanując przez smoka.. To że stał tam gracz ze scoutem tego nie wiedziałem bo nie miałem prawa wiedzieć do momentu aż on sam zaczął do mnie strzelać + strzelanie było tak "idealne", że nawet go nie trafiłem.

Cytat

3:59 +/-b Dlaczego tak długo patrzałeś w to jedno miejsce? Jak sprawdzałeś inne miejscówki to na shifcie popatrzałeś i poszłeś dalej, a tu wolniej żeby nie było podejrzeń? Nikt nie sprawdza TVRooma tak długo. No ale z drugiej strony to typ, którego zabiłeś miał pakę więc ktoś tam mógłby być, ale w underze już nie?

W 3:30 gracz który później został sam, zabija CT na top midzie blisko wejścia do apartów B. Po tym  jak zabiłem TT obok undera i z informacją z radaru, że nasz CT kontroluję mida to nie mógł pójść undera i  jedyna opcja była taka że może przyjść od Spawnu TT. Zostało mi tylko 10hp i miałem pakę, także nie było sensu wychylać od razu.  TVRoom sprawdzałem długo ponieważ tak jak pisałem wyżej miałem tylko 10hp.

Cytat

5:04 +b Rzuciłeś palaka, ale gdy Enemy się cofnął to ty też. Dlaczego nie scanowałeś Palaka ani nic z tych rzeczy tak jak w 1szej akcji? Przecież tam też ktoś mógłby być! Nawet jeśli słyszałeś, że ten jeden skacze to undera, to skoro był jeden, to czemu nie mogłoby być dwóch graczy, ale z tym że jeden decyduje się na pójście do Apsów?

 Rzuciłem palaka i się cofnąłem bo w tym samym czasie dwóch graczy CT zginęło na A i BS nie był już przez nikogo kryty!

Cytat

5:43 +/-b Wcelowałeś się w Apsy, chciałeś wejść do Jungli, ale dlaczego się cofnąłeś? Sam strzał był w miarę normalny, bo było go słychać.

Miałem się cofnąć bo pod B nic się nie działo i chciałem skontrolować mida gdyż nikt nie patrzył przez chwilę. Ale, że CT przebiegł z shorta do connecta i nic nie widział to wróciłem patrzeć B. Strzału tłumaczyć nie trzeba, było go słychać jak biegnie.

Cytat

7:13-15 +/-b Idealnie zmienił położenie celownika gdy Enemy wyskoczył z drewna. Gdy kolejny Enemy szedł w stronę Standardu Szybko wychyliłeś, ale na radarze było go widać, więc trudno ocenić.

Wychyliłem bo CT podchodził w stronę standardu i  zaczął się strzelać także wychyliłem pomóc.

Cytat

8:05 +b Skąd pewność, że nikt nie poszedł na Mida?

Miałem dobrego respa na skrócenie undera także zaryzykowałem. Poza tym za mną był CT także jak coś to powinien mnie zrefragować + to jest serwer FFA, też nie wszystko musi być przemyślane na 100% ;)

Cytat

10:10 +b Enemy szedł do TVRooma, a ty byłeś wcelowany.

Sprawdzałem strefami obydwie miejscówki - TVRoom i wejście na mida. Jak dobrze zobaczysz demko to w chwili gdy TT szedł do TVRomma ja zmieniałem pozycję aby sprawdzić czy nie poszedł na mida.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź wam wystarczy i da do myślenia odnośnie waszej pochopnej oceny. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości to chętnie wyjaśnię. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...