Skocz do zawartości
Olafoo1238

 pozytywne Odwołanie od permanentnego bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:   Olaf KEYDROP "TRADEIT.GG"
Godzina, data zdarzenia: 05-13-21 21:16
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:1:76561710   /  83.20.225.17
Uzasadnienie: Dostałem bana za rzekome cheatowanie od Error_ , nie wiem ile ten użytkownik ma godzin w tej gierce, albo czy potrafi myśleć logicznie, ale trochę niesprawiedliwe, że zostałem zbanowany dosłownie za to że pomyślałem XDD. Wyglądało to tak, bomba była bodajże na midzie, cała moja drużyna była rozstawiona w okolicach spawnu TT, a ja byłem na bombside A, po czym jak spojrzałem na minimape zapaliła mi się lampka, że pewnie przeciwnik skrócił bombside B i zamierza wejść na plecy, to postanowiłem poczekać na niego w Oknie, i się nie myliłem. Mam w CS 3100h, więc naprawde trzeba być cegłą umysłową, aby mieć tyle godzin i nie umieć czytać zachowań przeciwników. Mam nadzieje, że sprawdzicie demko i rozważycie to odwołanie. I taka rada, nie dawajcie uprawnień do banowania pierwszemu lepszemu gościowi, który przejdzie kwali, bo potem takie sytuacje wynikają. Upomnę, że na serwerze kiedyś dużo grałem i również zostałem niesprawiedliwe zbanowany dokładnie na początku 2k19 roku. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...