Skocz do zawartości
vitamina

 odrzucone Admin Cod Mod 200

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  © Don't Worry, Be Happy ®
Imię:  Tomasz
Wiek: 36
Doświadczenie: (Duże) byłem adminem na wielu serwerowniach. Od wielu lat nie bawiłem się w to ale pora to zmienic
Znajomość SM 1/10: 9 do przypomnienia
Dlaczego chcesz zostać adminem?: ze względu na brak adminów kiedy ich potrzeba
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198012613585/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/© Don't Worry%2C Be Happy ®/145.239.19.229:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem jakies 2 miesiące na tym serwie jeszcze ani razu cie nie widziałem nie wiem  ale jeśli chcesz pilnować serwer tak jak inni admini to bede na nie tak szczerze mówiąc grałem praktycznie cały weekend na serwie tylko jednego spotkałem na serwie a było dużo przyjęć ostatnio z tego co widziałem nie wiem czy ludzie skladajom tylko po to żeby dalej na innych serwach zarzucic temat że miał adma czy naprawde chcą pilnować 

 

sorki mordo ale nie kojarze cie za bardzo z gry    a jestem dość mocno aktywnym graczem xd :D jeśli chcesz być adm i pilnować serwer tak jak ostatnio dodani że przez cały weekend tylko jeden wbił to jestem  na ( nie ) zdecydowanie (chodzi mi głownie o nowo dodanych adm :*) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popraw troszkę GT bo 3 dni jesteś i 3 dni Cię nie ma.

Jak sytuacja się poprawi złóż podanie za półtora tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...