Skocz do zawartości
Gość Guest

Odwołanie od bana MAJKEL' S

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MAJKEL' S

 

Godzina, data zdarzenia: ok 20:15 (26.0416r.)

 

Mapa: awp_india

 

STEAM_ID / IP: 0:0:34177995

 

Uzasadnienie: Dostałem bana na 30 min. Powodem było "przeklinanie" (pomijając, że jest to nieodpowiednia forma, ponieważ nie było to przeklinanie lecz przekleństwo). Za napisanie wyrażenia "no kurwa nie rasuzjcie tak" (miałem na myśli raszujcie) dostałem bana na 30 min... Proszę o pokazanie mi w regulaminie gdzie jest napisane,że za jedno przekleństwo jest ban na 30 min. Nikogo nie obrażałem. Napisałem prośbę na adrenalinie do teamu tt, żeby nie raszowali. Ciężko się gra gdy 10 typa w 3 sekundy jest na Twoim respie. Na serverze wielokrotnie widuje zdarzenia gdy osoby obrażają się wzajemnie lub innych użytkowników a nic z tym nie jest robione. Dlatego uważam, że mój ban jest bezpodstawny. Jeżeli admin uznał, że nagminnie złamałem regulamin to mógł ostrzec, napisać na steamie, dać kicka czy bana na 5 min. Proszę o wypowiedź admina banującego i wyciągnięcie z tego jakichkolwiek konsekwencji, ponieważ takie zachowanie admina bardzo zniechęca do gry na tym serverze...

 

Doskonale wiem, że gdy któryś z adminów odpowie na to odwołanie to ban już zniknie, ale chodzi mi o sam fakt zniechęcania ludzi do grania na servie. Nie wydaje mi się, żebym strasznie złamał regulamin (w sumie w ogóle go nie złamałem, ponieważ w regulaminie tego servera nie ma żadnej wstawki o przekleństwach).

 

 

 

Dowody: http://www103.zippyshare.com/v/hjho0VPl/file.html

 

 

 

Pozdrawiam, Siedzej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...