Skocz do zawartości
SalamandeR

Podanie E.N.D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: E.N.D

Wiek: 23 

Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę że dosyć dobre. Aktualnie mam admina na  DM TOP MAPS.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7

Staż w CS-sie: 7 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Szczerze mam dość spamienia na steam'ie Augustowi ( on chyba też ma mnie dość :D ). Nie ma co ukrywać że adminów jest mało, a odpalenców jest cała masa...

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h

Kontakt: steam, forum

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/E.N.D/80.72.33.58:27275/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra jak Super Moderator chce wypowiedzi to się wypowiem :D Grałem na tym serwerze kiedyś. Grałem wczoraj chwilę i dziś chwilkę więc chyba mogę? :D

 

E.N.D jak wiadomo to Etherius Natsu Dragneel. Nie radzę odrzucać podania :)

 

Teraz na serio:

 

*ogarnięta osoba jak mało kto

 

*zna się na rzeczy

 

*na TOP MAPSIE nie było z nim problemów

 

*steam

 

*stary już

 

*"Ja nagrywam demko. Ty sprawdź bansa." :D

 

Wiadomo że na tak :) Adminów nie ma za dużo (ogarniętych jeszcze mniej).

 

 

 

EDIT/ grałem również na tym nicku jeżeli to coś pomoże :Dhttp://www.gametracker.com/player/keksik%20%3A%3C%3E%3A/80.72.33.58:27275/

 

 

 

10. Zabrania się wypowiadania w podaniach o adminów graczom, którzy nie zaglądają na serwer, którego podanie dotyczy. Jeśli na danym serwerze nie grywamy nie możemy mieć pojęcia co kandydat na serwer wnosi. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami.

 

 

 

Ok fajnie ty że ja wiem na co stać Natsu ;) Grałem z nim niejednokrotnie więc wiem co piszę :) Ale ok przyjmuję go na klatę i odrobię kiedyś :)

 

 

 

Jeżeli mamy być dosłowni w tym co piszemy to koledze wyżej też należy się warn ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...