Skocz do zawartości
Ekrahb

 zamknięty Skarga na admina i graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 10:40 - 10:56
Nick Admina/Gracza: nie wiem, co za admin, nie przedstawiał się, a na sourcebansie nie ma banów z komunikacji/ gracz o nicku Pervi/ gracz, którego głos słychać na demku
Dowód(Ss'y/Demko): Demko z godziny dzisiaj, 10:40/56
Uzasadnienie: Grałem sobie, zacząłem coś mówić na mikrofonie, w pewnym czasie Pervi zaczął po mnie cisnąć na czacie tekstowym i jebać po mnie jak po szmacie, no to się trochę wyzywaliśmy i jeden z kolegów z drużyny powiedział, że Pervi ma rację, wesołym tonem oczywiście, po czym mu odpowiedziałem, za to ten zaczął dosłownie jebać mnie tak samo jak Pervi xD na demku jest wszystko. Podczas wyzywania się z drugim gościem dostałem muta na czat głosowy na 30 minut. Na serwerze był admin @BromEK.. W między czasie ogarnąłem forum, by się dowiedzieć co mogę zrobić, w tym czasie chwilowo afcząc co parę długich sekund. Po pewnym czasie @BromEK opuścił serwer i spytałem się na czacie, czy jest admin, ktoś napisał, że nie ma, a ktoś zapytał, po co Ci admin, to odpowiedziałem, że potrzebny, po czym spytałem się, za co dostałem muta na głosówkę. Oczywiście rozumiem, za co dostałem muta ja, ale nie rozumiem, dlaczego nie dostał muta drogi Pervi. Toksyczność graczy w cs go nie zna dzisiaj granic i o tym każdy doskonale wie, nie znaczy to, że nowy gracz na serwerze ma być je***y jak pies przez starych wyjadaczy, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. W tym samym czasie znowu pervi sie odezwał i go wyjaśniłem na czacie tekstowym, że mnie wyzywał, na to ten dalej to robił, a admin zaraz zmutował mnie na czacie tekstowym na czas 10 minut.. a kolega dalej nic nie dostał za to. Żądam czegoś na wzór sprawiedliwości, ponieważ zostałem potraktowany jak gó**o na Waszym serwerze, a administracja odprawia faworkę, gdzie regulamin zastrzega jasno, admin ma świecić przykładem, a inny gracz, który wylał na mnie cały swój żal, jeden i drugi, nie ponieśli żadnych konsekwencji.
Podczas, kiedy @BromEK był na serwerze, pytałem się na u@, dlaczego ja dostałem muta, a dlaczego Pervi już nie. Odpowiedzi nie otrzymałem.
Świadkowie: Demko wystarczy do przejrzenia, a sytuacja trwała krótko, podałem czas zaistniałej sytuacji.

Mój profil i nick https://steamcommunity.com/profiles/76561199143527536/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...