Skocz do zawartości
PerV3rS

 zamknięty Mute za zwrócenie uwagi adminowi

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 15.06.2021  około 16:10
Nick Admina/Gracza: Admin Zuza
Dowód(Ss'y/Demko): 
Uzasadnienie: Zuza (admin) miała lagi napisałem jej aby się kickneła, ponieważ ma lagi i przez to nie mogliśmy zabić jej w poprzedniej rundzie po czym ona odpisała, że nie i abyśmy płakali dalej. Czy admin powinien pisać do gracza "płacz dalej" czy to nie jest prowokacja ze strony admina?
Świadkowie: XC, Ptychu, Jarosław Podymka

20210615161342_1.jpg

20210615161353_1.jpg

20210615161422_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka

Ogólnie cała sytuacja wygląda tak jak na ss ale, po 1 ping miałam może z 2/3 rundy i go ogarniałam. Po 2 oglądałam demko z @AlojzyK jesteś pierwszą osobą która leci do kłótni i do wyzywania a jak dostaniesz gaga/mute czy bana to przychodzisz i płaczesz na priv czy na forum. Na demku widać jak ładnie zachowujesz się ty i kolega i co piszecie na czacie " Leci trójkąt Gazik Zuza i AlojzyK" albo jakieś wyzywanie na voicechat.

 

 

pervi 2 czat.png

pervi 3 czat.png

Edytowane przez Zuza248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co ma wspólnego to, że dostałem gaga/mute za to że napisałem abyś kickneła się bo masz lagi z tym że "wyzywam i lecę do kłótni jak pierwszy" (w tej sytuacji nikogo nie zwyzywałem)? Bo ja za bardzo nie rozumiem ale mam nadzieję, że wytłumaczysz. 

Chyba nadal nie rozumiem co ma związanego ta skarga z tym ss'em i ogólnie z tym co napisałaś.

I dalej co mają te ss'y do tej skargi? Wydaje mi się, że to dwie inne sytuacje.

Edytowane przez PerV3rS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak....

Po 1 ty razem z Jarosławem Podyma (inaczej znany jako Mr.Gino) jesteście osobami, które od momentu zaakceptowania podanie Zuzy macie jakiś problem... 

Po 2 teksty, że Zuza dostała admina za wysyłanie zdjęć piersi, czy teksty Zabij się ruro, i wiele innych pokazuje wasz poziom kultury, który prezentujecie 

Po 3 jeśli wysyłasz dowody w postaci ss upewnij się, że tam nie ma nic co mogło by tobie zaszkodzić, tak samo jak w sobote wysłałes mi link do demka, w którym Zuza rzekomo wyzywa. Gdzie po sprawdzeniu całego demka to jedynymi osobami, które wyzywały Zuze byliście właśnie wy, dlatego też na przyszłość zdobądź dowody na osobę, na którą piszesz skarge, a nie na siebie i swojego kolegę

Po 4 jeśli będę na serwerze i zwyzywacie kogoś to ostrzegam już teraz, że dostanie lot na tygodniowe lub nawet dłuższe wakacje od serwera.

Jeśli będziesz miał prawdziwe dowody zapraszam ponownie

Na ten moment zamykam temat, bo nie widzę nic złego w twoim gagu.

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...