Skocz do zawartości
_WoTrIx_

 zamknięty wyrzucenie admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:21:55
Nick Admina/Gracza:Alojzak
Dowód(Ss'y/Demko):brak nie zrobiłem
Uzasadnienie:odrazu dał bana na 10min bez ostrzeżenia ani kiknięcia
Świadkowie:R4D1US,PYRDEK,Najk Ejr MAKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich

Demko 1: https://w11.gotv.pro/srv62151/auto0-20210617-203736-286132076-de_mirage-______________________MULTI-HEAD______ONLY_MIRAGE_BF2_____________WS__KNIFE___1s1k.dem.zip
Demko 2: https://w11.gotv.pro/srv62151/auto0-20210617-213516-1520772634-de_mirage-______________________MULTI-HEAD______ONLY_MIRAGE_BF2_____________WS__KNIFE___1s1k.dem.zip

Dobra muszę niestety rozpisać temacik odkąd @R4D1US dostał degrada chłopacy mają urazę do mnie przez głupotę którą zrobił radius przez którą stracił admina. Zaczęli tworzyć grupki z tagami J.A  - Jebać Alojzyka wchodzić na serwerze mówić to ludziomm, zlewać moje upomnienia na każdy temat, sytuacja ta dzieje się dosyć długo zgłaszałem problem @Olaaaaa miała wyjaśnić i ogarnąć chłopaków ale jak widać bez skutku.

Radius dostał bana za Prowokacje po przez mówienie i wyzwanie pokazane na 1 demku, jako były admin zna regulamin bo to był obowiązek admina i co można i czego nie można więc dostał bana na 10 min z góry. @WoTriX jako admina nie mogę banować itp gdyż jest adminem i ja też i został zgłoszony do Opiekuna, a pan ZZZ wyszedł z serwera odrazu po banie dla radiusa.

Co lepsze to nie koniec tego cyrku po banie usłyszałem z ust admina WOTRIXA "JESTEŚ ku***ą je****ą I DEBILEM" co świadczy o tym 2 demko i jego obroną było że jest adminem i nie mogę mu nic zrobić i na koniec gdy Radius wszedł po banie na czacie pojawiły się słowa typu "ch*j CI W DUPE"  albo "KOMU LIZAŁEŚ DUPE ZA ADMINA "złota zasada J.A :D A na koniec dodam, dostałem kicka od WOTRIXA.

ss dla uwagi bo tłumaczenia panów były to ze chodzi o "Język Angielski"
image.thumb.png.3b93ed66398527cd0dfd47b8acd5640b.png

 

Edytowane przez AlojzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, AlojzyK napisał:



Radius dostał bana za Prowokacje po przez mówienie i wyzwanie pokazane na 1 demku, jako były admin zna regulamin bo to był obowiązek admina i co można i czego nie można więc dostał bana na 10 min z góry. @WoTriX jako admina nie mogę banować itp gdyż jest adminem i ja też i został zgłoszony do Opiekuna, a pan ZZZ wyszedł z serwera odrazu po banie dla radiusa.
po pierwsze ZZZ jak dostałem bana NIE BYŁO go na serwerze ponieważ jak nam gadał pomagał ojcowi więc i nie był aktywny na dc ani na steamie  

więc nie kłam 

 

 

 

Edytowane przez R4D1US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, AlojzyK napisał:

Witam wszystkich

Demko 1: https://w11.gotv.pro/srv62151/auto0-20210617-203736-286132076-de_mirage-______________________MULTI-HEAD______ONLY_MIRAGE_BF2_____________WS__KNIFE___1s1k.dem.zip
Demko 2: https://w11.gotv.pro/srv62151/auto0-20210617-213516-1520772634-de_mirage-______________________MULTI-HEAD______ONLY_MIRAGE_BF2_____________WS__KNIFE___1s1k.dem.zip

Dobra muszę niestety rozpisać temacik odkąd @R4D1US dostał degrada chłopacy mają urazę do mnie przez głupotę którą zrobił radius przez którą stracił admina. Zaczęli tworzyć grupki z tagami J.A  - Jebać Alojzyka wchodzić na serwerze mówić to ludziomm, zlewać moje upomnienia na każdy temat, sytuacja ta dzieje się dosyć długo zgłaszałem problem @Olaaaaa miała wyjaśnić i ogarnąć chłopaków ale jak widać bez skutku.

Radius dostał bana za Prowokacje po przez mówienie i wyzwanie pokazane na 1 demku, jako były admin zna regulamin bo to był obowiązek admina i co można i czego nie można więc dostał bana na 10 min z góry. @WoTriX jako admina nie mogę banować itp gdyż jest adminem i ja też i został zgłoszony do Opiekuna, a pan ZZZ wyszedł z serwera odrazu po banie dla radiusa.

Co lepsze to nie koniec tego cyrku po banie usłyszałem z ust admina WOTRIXA "JESTEŚ ku***ą je****ą I DEBILEM" co świadczy o tym 2 demko i jego obroną było że jest adminem i nie mogę mu nic zrobić i na koniec gdy Radius wszedł po banie na czacie pojawiły się słowa typu "ch*j CI W DUPE"  albo "KOMU LIZAŁEŚ DUPE ZA ADMINA "złota zasada J.A :D A na koniec dodam, dostałem kicka od WOTRIXA.

ale kłamiesz nie dość że ole to wszystkich nie kikłem ciebie bo nie jestem taki żeby admina

ss dla uwagi bo tłumaczenia panów były to ze chodzi o "Język Angielski"
image.thumb.png.3b93ed66398527cd0dfd47b8acd5640b.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, AlojzyK napisał:

Radius dostał bana za Prowokacje po przez mówienie i wyzwanie pokazane na 1 demku, jako były admin zna regulamin bo to był obowiązek admina i co można i czego nie można więc dostał bana na 10 min z góry. @WoTriX jako admina nie mogę banować itp gdyż jest adminem i ja też i został zgłoszony do Opiekuna, a pan ZZZ wyszedł z serwera odrazu po banie dla radiusa.
 

na początku daje się upomnienie a nie bana kłamiesz oli że znasz regulami na pamięć a ola mówiła że upomnienie na początek później kik i dopiero ban

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@_WoTrIx_ No niestety nie tak zachowuje się admin mający dawać przykład innym graczom.  Tak jak wyżej wspomniał Alojzyk, każdy admin musi znać regulamin, a ty go wielokronie łamiesz: 

  • Nie obrażamy innych.
  • Prywatne porachunki załatwiamy poza serwerem.
  • Wulgaryzmy nie są zabronione, ale wszystko ma swoje granice.
  • Zakaz prowokowania graczy i administracji (np. ez,essa etc.)

Niestety po adminie spodziewałam się więcej.

Wielokrotnie byliście upominani o tym, że tak nie należy robić, czy to ode mnie czy od Alojzyka, a na dodatek wszyscy byliście adminami (Radius, Wotrix).

Jeżeli ktoś ma jakiś problem to zapraszam PV to bardziej wyjaśnie :D

Admin zdegradowany.

Edytowane przez Olaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...