Skocz do zawartości
Gazownik

Kilka propozycji/zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem, że napiszę post w kilku sprawach związanych z serwerem, bo jest kilka spraw, które (według mnie) wymagają ogarnięcia.

 

- Wyrzucenie botów całkowicie bądź ogarnięcie buga z pełnym serwerem z samymi botami.

Z tego co zaobserwowałem dzieje się to zazwyczaj gdy gracze przeskakują między drużynami w szybkim tempie, zwłaszcza na rozgrzewkach.

 

- Naprawienie problemu z menu wyboru drużyny.

Czasami zdarza się tak, że mimo iż wybraliśmy drużynę, menu nie znika i trzeba klikać ESC na klawiaturze oraz dzieję się też dla mnie nie pojęta rzecz, tj. gdy owe menu zostanie zamknięte jest tak jakby dalej otwarte, tyle, że nie widać go przez co grając już rundę dochodzi do przypadku gdzie gracz naciska 1, 2 bądź 3 i zostaje przeniesiony. Na razie jedynym rozwiązaniem na to jakie odkryłem jest po prostu naciśnięcie przycisku M na klawiaturze który odpowiada za owe menu drużyn i je po prostu zamknąć.

 

- Zbalansowanie VIPów.

Wielu graczy narzeka na to, że VIPy posiadają apteczkę która daje +50HP oraz dostają dużą ilość HP przy zabójstwie przeciwnika (z tego co słyszałem jest to chyba +20HP). Według mnie strzykawka powinna dodawać +20HP a za zabójstwo powinno się dostawać +5-10HP.

 

- Top1 Rankingu Punktów.

Z niewiadomego mi powodu, jakiś losowy gracz na pierwszym miejscu ma równe 10tyś punktów.

 

- Skrypty nie ładują się na czas.

Czasami jest tak, że wchodząc na serwer wszystkie skrypty nie ładują się na czas, raz ładują się 5s po wejściu do drużyny, a raz może to trwać nawet kilka rund, przez co administracja nie ma permisji SourceMod oraz nie wyświetlają i nie rejestrują się statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...