Skocz do zawartości
froost93

Luźne pytanko.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie luźne pytanko dotyczące serwera. Spotykałem się kiedyś z serwerami gdzie padał śnieg na święta, czapeczki świętego mikołaja i choinki były. Czy tutaj też dzieją się takie szmery bajery w grudniu? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałam ostatnio prognozę pogody i niebawem na serwerze mają się pojawić opady śniegu. :D

 

 

 

Tak, na 100% będzie wgrany padający śnieg.

 

Co do czapek Mikołaja to jeszcze przemyślę i zobaczę co i jak, bo z tego co pamiętam to one bodajże bugowały VIP'a.

 

Jeśli natomiast chodzi o choinkę zamiast bomby to z własnego doświadczenia wiem, że przeszkadzałoby to w grze, więc odpada.

 

 

 

 

 

PS. Jeszcze temacik zostawię otwarty jeżeli byłyby jakieś pytania. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak wyżej... śnieg jak nie wpływa niekorzystnie na grywalnośc i jest sprawdzony to ogień, przeciw choince i czapeczkom...  fajnie jakby osoba z paka biegała jako renifer-mutant z penisem ciągniętym za nią po ziemi <3 (ewentualnie postać nynka na takiego renifera przerobić ale wtedy już brak penisa byłby wskazany :-D )o tak i jak paka wybuchnie to renifer zaczyna robić striptiz i okazuje się kobietą o.O

 

 

 

ale to tylko luźna propozycja...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


otóż to JaCoB !!  Choinka zamiast paki jest do kitu, wiem. Super, że będzie śnieg, lubię śnieg. A co do czapeczek to mi nigdy nie przeszkadzały w rozdawaniu head'ów :D

 

dzięki za odpowiedź ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie lepszą opcją jest zmiana na Winter... To ten sam dust z txt zimy a mnie obciaza serwer niż snieg i inne pierdoły

 

 

 

 

 

Znaczy dupa nie winter

 

 

de_dust2_snow

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2666/

 

 

 

cs-2666-de_dust2_snow-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

I postawmy też bałwany, co by odwzorowały naszych adminów!

 

 

 

58o3mrT.jpg

 

 

 

 

 

Taki Joke, bez bulwersu proszę! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

 

 

I postawmy też bałwany, co by odwzorowały naszych adminów!

 

 

 

58o3mrT.jpg

 

 

 

 

 

Taki Joke, bez bulwersu proszę! :D

 

 

 

 

Żarty żartami ale wstaw tego bałwana w końcu a nie swoje zdjęcie z ferii zimowych :D 

 

 

 

Można jeszcze przygotować nowe zimowe rs :) Myślę że zmiana modeli granatów na bombki to będzie przesada ale może mi się wydawać ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moi Kochani Super Admini. :)

 

- z tego, co doszły mnie słuchy od innych adminów i bodajże jednego gracza - oni nie chcą zmiany na zimową mapę de_dust2_snow tylko chcą, by była grywana normalna mapa de_dust2.

 

@Malu - zimowych rs'ów nie będzie, ale będą świąteczne, które niebawem pojawią się na serwerze. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jak wyżej... śnieg jak nie wpływa niekorzystnie na grywalnośc i jest sprawdzony to ogień, przeciw choince i czapeczkom...  fajnie jakby osoba z paka biegała jako renifer-mutant z penisem ciągniętym za nią po ziemi <3 (ewentualnie postać nynka na takiego renifera przerobić ale wtedy już brak penisa byłby wskazany :-D )o tak i jak paka wybuchnie to renifer zaczyna robić striptiz i okazuje się kobietą o.O

 

 

 

ale to tylko luźna propozycja...

 

 

 

 

 

Uwierz mi, że nie chciałbyś wtedy oglądać striptizu :D

 

 

 

Jestem na tak ze wszystkim :)

 

Do tego proponuję, żeby po mapie latały śnieżynki bez ubrania :) Wzrost frekwencji u młodych "mężczyzn" gwarantowany ^ ^

 

Do tego na koniec rundy mikołaj rozdaje prezenty w postaci skinów :mafiozo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dajcie spokój...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Madzia, jeżeli chodzi o rs'y świąteczne, to mogę paczkę przygotować, a co do wgrania de_dust2_snow to bardzo dobry pomysł. Wpadłem również na taki pomysł, by zebrać kilka osób i nagrać życzenia świąteczne, dodać na serwer można również sanie Św.Mikołaja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- jeżeli tylko masz ochotę to możesz przygotować swoją paczuchę świątecznych rs'ów, a na pewno coś na serwer z niej wybierzemy. :)

 

 

 

Śnieg niebawem zostanie wgrany na serwer.

 

Co do reszty - przemyślę.

 

 

 

Tymczasem temat uważam za zakończony. ^^

 

/cl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...