Skocz do zawartości
DzikuXD

 zamknięty Serwer żyje???

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wrócić na serwer po ponad rocznej przerwie ale od 4-5dni widzę same boty. Serwer został już spisany na straty mam być zamknięty są tam jacyś Admni co ma na to do powiedzenia opiekun serwera jeśli jest jeszcze ktoś taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie serwer padł, a scena 1.6.

Według GT cod 400 jest top4 cod modem w Polsce. Co za tym idzie? Praktycznie pusty serwer jest w topce..

Mam nadzieję, że jesień przyniesie coś graczy i oczywiście czasu dla nas, by w końcu dokończyć to co zamierzaliśmy z serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 23.08.2021 o 20:29, aquax napisał:

To nie serwer padł, a scena 1.6.

Według GT cod 400 jest top4 cod modem w Polsce. Co za tym idzie? Praktycznie pusty serwer jest w topce..

Mam nadzieję, że jesień przyniesie coś graczy i oczywiście czasu dla nas, by w końcu dokończyć to co zamierzaliśmy z serwerem.

Aby przyciągnęło graczy to trzeba zrobić reklamę dość mocną, pisząc iż cs 1.6 padł to wybuchłem śmiechem bo gram na cod 201 gdzie do 2 w nocy są gracze, gram na dd2 gdzie też są gracze więc to nie Cs 1.6 pada tylko wam nie chce się zebrać pieniędzy by zrobić dobrą reklamę która by przyciągnęła graczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 31.08.2021 o 11:53, KAI napisał:

Aby przyciągnęło graczy to trzeba zrobić reklamę dość mocną, pisząc iż cs 1.6 padł to wybuchłem śmiechem bo gram na cod 201 gdzie do 2 w nocy są gracze, gram na dd2 gdzie też są gracze więc to nie Cs 1.6 pada tylko wam nie chce się zebrać pieniędzy by zrobić dobrą reklamę która by przyciągnęła graczy!

zgadzam się z Aquaxem, cs 1.6 upada, zostali nieliczni ale te grono nie jest za duże, reklama może by coś dała ale też prace nad serwerem musiały by zostać wznowione ale jak Aquax napisał nie maja aktualnie czasu bo pewnie robią coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...