Skocz do zawartości

ub plis


diament

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: diament
Godzina, data zdarzenia: 06.09.2021 19:15
Mapa:de_dust2
Link do screenów: @Mr. Amb(r)ozja jako admin robiący mi SS'y prosiłbym Bardzo żebyś wrzucil te ss'y w ten temat lub wysłał mi na priv. No to tak wchodze sobie w csstrike po banie i chce spakować te screny w rar a co się okazuje że ich nie ma przeszukałem cały komputer , pusto. PS. Wydaje mi się że to przyczyna tego że ten cs co mam jest z samymi ruskimi serwerami i to raczej dlatego nie mam tych screnów @Mr. Amb(r)ozja bardzo cię prosze o te screny, byłem tu sprawdzany 2 razy i było ub teraz by było to samo tylko wyszła taka krzywa akcja i jest problem.
STEAM_ID / IP:  37.8.246.149

Edit . Usowam tego cs'a i instaluje normalnego z csseti i obiecuje ze nastepne ss;y nie wiem ile ich bedzie beda czyste i napewno one beda :)

 

Edytowane przez diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

@Mr. Amb(r)ozja jako admin robiący mi SS'y prosiłbym Bardzo żebyś wrzucil te ss'y w ten temat lub wysłał mi na priv. 

Po 1wsze. Serio ? to ja dostałem bana z powodem wstaw SSy ? 
Po 2gie 

 

28 minut temu, diament napisał:

Edit . Usowam tego cs'a i instaluje normalnego z csseti i obiecuje ze nastepne ss;y nie wiem ile ich bedzie beda czyste i napewno one beda :)

Będą czyste i na pewno one będą bo teraz były brudne i zgrywam głupka ze ich wgl nie ma xDD 
 

 

Cytat

to jest problem tego mojego cs'a z ruskimi serwerami jakbym miał cs'a z polskimi serwerami problemu by nie było

Co ma piernik do wiatraka ??? Skoro z ciebie taki admin zombie to czemu grałeś na NS ? 

Na moje kolega "Leci do pieca" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Amb(r)ozja oja to co ja mam zrobić jak mi wyskakuje taki błąd jak podałem wyżej jedynie tak mogłem wstawic screny... dajcie ub ja wejde na polskim cs i tak nie pierwsze i nie ostanie te screny :)

chce dodac do archiwum te 5 ssow w tym programie i wyskakuje okno ze nie odnaleziono sciezki 

Edytowane przez diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...