Skocz do zawartości
diament

 ub ub plis

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: diament
Godzina, data zdarzenia: 06.09.2021 19:15
Mapa:de_dust2
Link do screenów: @Mr. Amb(r)ozja jako admin robiący mi SS'y prosiłbym Bardzo żebyś wrzucil te ss'y w ten temat lub wysłał mi na priv. No to tak wchodze sobie w csstrike po banie i chce spakować te screny w rar a co się okazuje że ich nie ma przeszukałem cały komputer , pusto. PS. Wydaje mi się że to przyczyna tego że ten cs co mam jest z samymi ruskimi serwerami i to raczej dlatego nie mam tych screnów @Mr. Amb(r)ozja bardzo cię prosze o te screny, byłem tu sprawdzany 2 razy i było ub teraz by było to samo tylko wyszła taka krzywa akcja i jest problem.
STEAM_ID / IP:  37.8.246.149

Edit . Usowam tego cs'a i instaluje normalnego z csseti i obiecuje ze nastepne ss;y nie wiem ile ich bedzie beda czyste i napewno one beda :)

 

Edytowane przez diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

@Mr. Amb(r)ozja jako admin robiący mi SS'y prosiłbym Bardzo żebyś wrzucil te ss'y w ten temat lub wysłał mi na priv. 

Po 1wsze. Serio ? to ja dostałem bana z powodem wstaw SSy ? 
Po 2gie 

 

28 minut temu, diament napisał:

Edit . Usowam tego cs'a i instaluje normalnego z csseti i obiecuje ze nastepne ss;y nie wiem ile ich bedzie beda czyste i napewno one beda :)

Będą czyste i na pewno one będą bo teraz były brudne i zgrywam głupka ze ich wgl nie ma xDD 
 

 

Cytat

to jest problem tego mojego cs'a z ruskimi serwerami jakbym miał cs'a z polskimi serwerami problemu by nie było

Co ma piernik do wiatraka ??? Skoro z ciebie taki admin zombie to czemu grałeś na NS ? 

Na moje kolega "Leci do pieca" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mr. Amb(r)ozja oja to co ja mam zrobić jak mi wyskakuje taki błąd jak podałem wyżej jedynie tak mogłem wstawic screny... dajcie ub ja wejde na polskim cs i tak nie pierwsze i nie ostanie te screny :)

chce dodac do archiwum te 5 ssow w tym programie i wyskakuje okno ze nie odnaleziono sciezki 

Edytowane przez diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...