Skocz do zawartości
monthenegro

 pozytywne Unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Orange jews
Godzina, data zdarzenia: 23:35, 05,11,2021
Mapa: de_mirage 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:457033989
Uzasadnienie: Dostałem nagle bana, nie wiem za co tak szczerze mówiąc...

 

 

@Julshi

Naprawdę? To są te dowody? Okej, dałoby się może przyczepić do akcji z 7:00 z drugiej mapki, ale to po prostu trzymanie pleców gdy wszyscy poszli na rampe/pałac. W każdym razie mapa 1:
42:32 Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie słuchawki wyłapują dźwięk jak ucieka stamtąd a stałem w te drewno wcelowany dłuższą chwilę 
46:30 Jak ktoś schodzi ze schodów to też go słychać, a co do celowania to nie wydaje mi się, że "jechałem" po nim bo musiałem dać flicka w głowę

47:05 Jeśli Ty nie słyszysz, że oni są na blisko to...

47:20 Jak kogoś trafiasz to pokazuje Ci się zadany mu dmg jak coś, finalnie i tak go nie zabiłem :)

Edytowane przez monthenegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsze demko: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20211105-2240-de_mirage.dem.zip
42:32 - chłop stoi w pałacach, akurat kiedy zaczyna cofać ty zaczynasz skanować
46:30 - stoisz we wnęce kiedy gracz z tt idzie underem jeździsz celownikiem po nim i wychylasz kiedy jest blisko
47:05 - rzucasz granat akurat tak jakbyś bardzo wiedział, że są na blisko przy oknie
47:20 - skanujesz i idealnie trafiasz


Następne demko: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20211105-2327-de_mirage.dem.zip
07:00 - stoisz przy respie wcelowany po czym biegnie dwóch, wygląda tak jakbyś wiedział
07:20 - chłop biegnie rampe również patrzysz jakbyś wiedział no ale to tak na +/- (słuchawki)

Całkiem możliwe jest to, że po prostu sytuacje które wypisałam są na tak zwanym farcie, a ja akurat na ciebie patrzyłam kiedy tego ,,farta,, miałeś tak więc dostałeś bana, również moją teorią jest to że mogłeś rozmawiać z kims na ts/dc gdzie dawaliście sobie info. Jeśli mój ban jest niesłuszny z góry przepraszam i życze miłego dnia/wieczoru.
@Kolqu @Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...