Skocz do zawartości
Mikki

 odrzucone Podanie ? Mikki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ? Mikki ™
Imię: Bartosz
Wiek: 16
Doświadczenie: Bylem adminem juz na tym serwerze jak i na juz nie istniejacych arenkach 1v1#2 mysle ze sie dobrze sprawowalem jako amin na tych 2 serwerach.
Dlaczego chcesz być adminem?:Chce pomóc w naruszaniu regulaminu na serwerze, też pomagałem często @Julshi pisałem jak nie bylo adminow co kto robił i kto łamał regulamin, myślę że przyda się następna para rąk i też chciałem powiedziec ze nie bylo na mnie zadmnych skarg czy innych problemow. 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/Bartuskoks/
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/%3F Mikki ™/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_0:0:553137570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak

+ wiek

+ doświadczenie

-gt ale wiem że poprawi ;p

Mikki był jednym z najaktywniejszych adminów na mirage'u, bardzo dobrze się sprawował w tej roli myśle że można znowu go przygarnąć do grona adminów mirażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja na neutral ale bardzie nie (;

Byłeś ostatnio adminem i zrezygnowałeś po nie wiem, 2 tygodniach? xd No tak średnio c;]

Nie wiem, czy Ty dobrego lika do GT podałeś xD Bo grałeś na innym nicku chyba c;]

 image.thumb.png.cab3503dd2be0122cced955022edf580.png

Jedyny w sumie + to,  że byłeś w miarę ogarniętym adminem na arenkach

No i to, że każda para rąk się przyda :animutronik:

Pozdrawiam B)

Czekam na płaczków jakiś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Imo podobnie jak @elo elo 350 

Ostatnio jak pisałeś podanie to byłem na tak przez pryzmat arenek, ale po tym jak stwierdziłeś po 12dniach, że rezygnujesz to teraz takie neutral/nie  :D  

- gt to jakieś takie średnie bym powiedział 

+ doświadczenie 

+ zawsze będzie jeden admin więcej do zgłaszania :c 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurcze chciałbym być na Tak, ale podobnie jak chłopaki

Twoje gt wygląda tragicznie od ponad miesiące nie byłeś na serwerze

Co do tej rezygnacji to ja wiem co nie co także na miejscu Errora bym się nie kierowal tym

Byłbym za tym aby @ErRor_ poczekal z tydzien czy nawet 2 z rozpatrzeniem podania albo odrzucił się zaprosil za 2 tygodnie po poprawieniu aktywności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

dostales szanse na admina a zrezygnowales po niecalych 2 tygodniach a teraz spowrotem chcesz? aktywnosc moze byc lepsza chodz wiem ze umiesz bardzo dobry czas nagrac. powiem tez ze z toba malo komunikacji jest, co jest minusem. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...