Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ?SHEZZY
Imię: Igor
Wiek: 19
Doświadczenie: nie mam dość dużego doświadczenia w byciu adminem na cs go bo nigdy nie miałem okazji na to 
Dlaczego chcesz być adminem?: Karać tych którzy łamią regulamin zaprowadzić porządek na serwerze
Link do profilu STEAM:  Społeczność Steam :: ?SHEZZY (steamcommunity.com)
Link do profilu GameTracker: GameTracker.com : Strona gracza dla ?SHEZZY
SteamID: STEAM_1:0:609215641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak ogólnie to NEUTRAL
wiek +
gt +/- 
doświadczenie - ale łatwo się je łapie.

Tak to osobiście nie znam, ale nie słyszałem żeby były jakieś problemy z tym graczem.

Powodzenia <3:D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek +

doświadcznie -

Jak dla mnie Nie 

Po twoim zachowaniu stwierdzam ze jest z toba cos nie tak 

nie wiem czy chcesz byc straznikiem teksasu czy co ale jak narazie ci to nie wychodzi

kazdego kto powie tylko 1 zle słowo gdy jestes na serwerze odrazu atakujsz regulaminem ( ktorego jak sądze po twoich konwersacjach z innymi graczami nawet nie znasz) nie majac nawet admina 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralnie nastawiona co do twojego podania

+ gt, widze cię dosyć często na serwerze

+ wiek

doświadczenie na - ale każdy kiedyś musi się nauczyć i gdzieś zacząć 

tak jak bromek napisał dosyć często atakujesz innych graczy regulaminem nawet jeśli zrobią błahostkę co nie wiem czy jest to na + czy - jak narazie jestem neutral 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral,

GT masz git, wiek też, doświadczenie to żaden problem, kwestia czasu i chęci "nauki"

Nie pamiętam jak z Twoją kulturą, ale z tego co widzę wyżej to jest średnio, popraw a będę na tak! :D

A Ty @BromEK się o kulturze nie wypowiadaj, tylko usiądź mi na :dogeKEK:

Pozdro 700!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


proste, ze na tak. dobry ziomek i juz nie raz pisal skarge na typow co sie nie zachowali. przyda sie taki ktos jak on, a zwlaszcza na mirku jak komus psycha siadnie(znam takich pare)

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to neutral/tak 

+wiek

+ gt ostatnio często cię widzę nawet w nocy przez co będzie cię można wołać :D 

Doświadczenie zdobędziesz 

Mam tylko jedno "ale" boje się, że jak dostaniesz już rangę to w kilka dni połowa serwera będzie zbanowana za kulturę ze mną na czele :dogeKEK: Zbyt poważnie bierzesz regulamin serwera i za każdą bzdurę masz chęć kogoś wysłać chyba na miesięczną pokute ;c Dałbym okres próbny i zobaczył co i jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+/- Gt grasz w kratke 

-doświadczenie

Z tego co porozmawiałem z kilkoma osobami i po zobaczeniu twojej skargi to boje się ze moze być duzo skarg/odwołań jakbyś banował albo mutował za jeden wyraz tak jak napisales o ukaranie za napisanie do ciebie jeszcze z błędem "Lurwo" . Albo trochę zluzujesz albo bedzie na ciebie duzo skarg obstawiam, decyzja zalezy do ciebie

Jestem neutral ale bardziej jednak jestem na NIE, tak czy siak good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...