Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: N.p
Imię: Paweł
Wiek: 17
Doświadczenie: Bylem adminem na arenkach i  tutaj tez :).
Dlaczego chcesz być adminem?: Ogolnie widze ze potrzeba wiecej rak do pracy na serwerze. Akurat teraz bedzie wiecej czasu do grania to trzeba skorzystac.  Oczywiscie poprawilem swoje bardzo nieodpowiedzialne zachowanie. 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198418438149/
Link do profilu GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/N.p/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_1:1:229086210 

POZDRAWIAM :)


@Gazik  sytuacji z ub z nikim nie wyjasnialem takze jak nie wiesz o co chodzilo to po co sie w ogole na ten teamt rozpisujesz. Dostałem degrada i poszedłem bo i tak nie miałem czasu wtedy grac wiec nawet tego nie wyjasnialem. I nie kolega tylko chlop co gral na arenkach odkad pamietam sprawdzany byl 1000 razy dostal bana wlasnie od jakiegos idioty i widze ze to sie nie zmienilo bo na mirage tez przyjmowane sa takie osoby. Wyjebane w sumie mozecie zamknac to podanie. Już mi sie odechcialo.
 

  •  

 

Edytowane przez asusTenPrawdziwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może wreszcie odpowiedzialny człowiek usiądzie na tę posadę.
Bo aktualny poziom administracji co poniektórych pada na łeb na szyję. 
Pani Moderatorka forum podająca nachalnie wszystkim swoim znajomym z drużyny info. 

Lub doświadczeni admini nieumiejący sobie poradzić z panem,który zmienia nick. :)

To jest tylko naparstek tych żałosnych umiejętności :)

@Julshi   Pozdrawiam Cieplutko 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Utrzymuje swoje zdanie z poprzedniego podania, nadal na NIE

- Zrezygnowałeś po tygodniu z admina na Mirage bo ci sie odechciało

- Zostałeś zdegradowany z admina Aren 1vs1 za danie Ub swojemu koledze, pomimo, że to nawet nie ty dałeś bana tylko inny admin w tamtym czasie, skoro już to raz zrobiłeś to obstawiam, że jesteś skłonny dać UB raz jeszcze koledze, bo przecież twój kolega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, asusTenPrawdziwy napisał:

tutaj tez :).

Już ja napisałem pożegnanie i wróciłem po dłuższym czasie niż ty zrezygnowałeś :dogeKEK:

Na nie, to samo co w poprzednim podaniu, nie ma co się rozwodzić, tak jak Cię lubie, to na nie i tyle ;p Za dużo dymów było ;D

3 godziny temu, asusTenPrawdziwy napisał:

widze ze to sie nie zmienilo bo na mirage tez przyjmowane sa takie osoby. Wyjebane w sumie mozecie zamknac to podanie. Już mi sie odechcialo.

No taką wypowiedzią to nie zaplusowałeś, tyle ode mnie XD

Pozdrawiam, jakiś random z MG

Siema @ANGEL jak tam vacek? :FeelsOkayMan:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, ANGEL napisał:

Może wreszcie odpowiedzialny człowiek usiądzie na tę posadę.
Bo aktualny poziom administracji co poniektórych pada na łeb na szyję. 
Pani Moderatorka forum podająca nachalnie wszystkim swoim znajomym z drużyny info.

 

tak jak kolega tutaj juz pisal, ogarniety czlowiek, dobra wspolpraca jest z nim no i kultura na +.

gt jest ok nie ma co sie czepiac, zwlaszcza jak patrzymy co reszta administracji odstawia na serwerze i tsie :HONK:

npozdrawiam

Edytowane przez Fks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

gt jest okej

+wiek

+doświadczenie

-kultura

piszesz podanie, 2h później mówisz że serwer jest zje**ny tak samo jak ludzie na nim, zdecyduj się czy poprawiłeś swoje zachowanie czy jednak nie? Najpierw przemyśl, potem pisz podanie.

więcej nie będę komentować pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja NEUTRAL

gt jest git
+ doświadczenie
+ wiek

Co do kultury to czasami może jest chamski, ale ja z nim miałem więcej spoko normalnych rozmów i jakiś gierek.

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...