Skocz do zawartości
NKE.

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NKE.

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Mialem admina kiedyś, bede musial sobie poprzypominać, ale ogarnę

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5

 

Staż w CS-sie: 7 lat z krótkimi przerwami

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Ogarnięty, kontaktowy

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie z racji studiów ale tygodniówki wykręcę.

 

Kontakt: Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a:

 

 

 

http://www.gametrack...2.43.106:27032/

http://www.gametrack...2.43.106:27032/

 

 

 

Pozdro ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE, gejmtraki nawet połowicznie nie zapełniają norm tygodniowych.

 

 

 

Na serwerze widziałem Cię parę razy, zgłoszeń nie bardzo... wiek i ogar w grze jest ale tygodniówkę według mnie wyrabiaj przed złożeniem podania, 2 z 3 ostatnich tygodni byłoby z ostrzeżeniami pewnie...

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też na nie godzin nie ma nie sylchach cie przez mikrofon i ostatnio zle sie zachowywales z jakims gosciem i sie smialiscie z jakiegos chlopaka bo blad po  pelnil.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

 

slaba aktywnosc

 

bez mikra

 

 

 

EDIT

 

ubiegając się o admina powinieneś wykazywać szacunek i kulturę dla reszty, u Ciebie tego nie widać, wielokrotnie można było zauważyć Twoje aroganckie zachowanie wobec innych graczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

Gracz często widywany na serwerze

 

Zgłasza dosyć często

 

Uważam się szybko znajdzie wspólny język z większością adminów i dołączy do naszego "Dream Team" 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli chodzi o Ciebie nkuś widzę ze twoja aktywność jest dobra(nie wliczając dni w których gt nie działało) normę wyrabiasz . Do tego mysle ze micro nie jest konieczne jesli chodzi o pełnienie roli admina. Na miejscu opiekunki nie zważałbym na glosy które mówią o słabej aktywności lub tez braku mikrofonu gdyż nke poprawia ją i to widać na gt :) jestem na zdecydowane Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...