Skocz do zawartości
QueenKinG

 pozytywne Dostalem bana za czitowanie chodz cheatow nie mam

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Wilczunio Byq
Godzina, data zdarzenia: 12-27-21 12:40
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:632278075
Uzasadnienie: Coz gralo tam 2 dzieciakow nie wiem ile lat podnosili glos (pewnie 13-14). Grali nieczysto na hvh we  2 floyo i eszkere jakos tak: do Rzeczy duzo ludzi pytalo sie od administracje lecz nikt nie wbijal wbil adik i chyba on ma adm zbanowal ich. Po czym zabilem chlopa na fire boxach ze skauta XD myslalem ze to chlop z mojego team ale do rzeczy. Dostalem bana za (czitowanie). Moge pokazac na 3 kontach mam 21k godzin w ta gre szczerze znudzila sie powoli ale i tak w nia gram. Z Dwoch kont podam kodziki ABN2L-4VRG moge na nim na serwa wbic drugi: SMEGJ-BZUC szczerze takie akcje to pestka nie bede taka pizdraja no ten tego zeby sie odpalac. Moge udostepnic kompa XD pliki po cheatach zostaje 1 plik ktorego nie da sie usunac badz trudno go usunac moge nawet teraz pokazac kompa :D gram od 2010 nic do ukrycia nie mam mam zdj z 2010 jak mialem 3 lata i brat mnie uczyl grac w 1.6 zas w 2012 postanowilem grac w cs go 2019 rok ktory nie gralem w csa 2020 4 mies nie gralem tak samo przerwy robilem od niego. Cos jeszcze? moge messa podac :D chetnie mam 14 07 lat 31.01 15 2020 nic do ukrycia nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze o ub 
przypadkowo zbanowałem nie tą osobę 


ban miał zostać nałożony na inną osobe która wyszła z serwera przez co omyłkowo skopiowałem zły nick 
Z góry Przepraszam za nieporozumienie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...