Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania!

Sprawny mikrofon oraz mutacja głosu;
Minimum 16 lat;
Dobra opinia wśród graczy, bezkonfliktowość;
Umiejętność współpracowania z innymi
Znajomość regulaminu na wysokim poziomie (kandydaci mogą zostać z niego przepytani na sieciowym teamspeak'u/discordzie).
Przegrane minimum 30 godzin na serwerze;
Wyrobiona norma godzin (5h tygodniowo);
 (Obowiązkowe) Konto steam z Prime oraz minimum 200h przegranych w CS:GO;
Prywatne konto steam, jesteś jedynym jego właścicielem oraz użytkownikiem;




Wzór!

 

Nick: MrDziadek 
Imię: Mateusz
Wiek: 20
Doświadczenie: Posiadałem własne serwery cs 1.6 z znajomym w dwóch byliśmy tylko właścicielami spolszczałem język oraz troche pluginów do edycji + wgrywanie skórek. 2 lata temu słabo było z modem i jako pierwsi wpadliśmy na wypuszczenia zagranicznego moda który udał się z powodzeniem 28 + 1 slot dla admina po wypuszczeniu najtańszej reklamy pełny serwer przez 2 miesiące i pełny zysk po 2 miesiącach projekt upadł bo brak czasu spowodował właśnie że nie miał kto pilnować serwera. Były admin zm - cod - zm  escape - dm - itp itd posiadałem projekt serwera który był git oraz opiekun serwera na dawnym deaglsh*t. 
Znajomość SM 1/10: Amx mod menu od 9/10 a tak to myślę że do 10 nie dam rady bo pluginów nie umiem tworzyć coś tam edytowanko tylko.
Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chciał bym pełnić rolę admina ponieważ. Na serwerze rzadko kto interesuje się innymi graczami jeżeli jest tam 5 czy 4 i gra sobie a cheater wbije to za późno przychodzi admin po za tym nie ma kto pilnować serwera a tak to gramy sobie tylko w paru ludzi i tak w sumie od rozpoczęcia znów na tym serwerze co się grało to myślę że się rozkręci tak jak rok temu jeżeli ktoś by go pilnował m.i.n Admini tak to każdy by był zadowolony gdyż grało by się przyjemnie a po za tym żaden cheater nie będzie psuć rozgrywki.  Bywam na serwerze często grałem 1 rok temu i wróciłem z powrotem na stare dzieje. Myślę że nadaje się na adminka :D 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/MrDziadek/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/MrDziadek/145.239.19.229:27015/ 


MrDziadek" STEAM_1:0:137937304 18:41 71 0 active 327680

Przepraszam że teraz napisałem podanie na nowym kącie lecz moje dawne zostało usunięte nie wiem z jakich przyczyn posiadałem tutaj też konto lecz no hasło ani login nie działały do logowania dla tego założyłem nowe podanie posiadałem też tutaj na forum admina lecz musiałem zrezygnować brak czasu. 
W regulaminie oraz tutaj w wymaganiach nie ma napisane że świeże konto nie ma prawa do napisania podania dla tego pisze to :)
Z góry dziękuje Mateusz oraz wesołego nowego ROKU :)


Dopiska  znalazłem swoje stare konto - https://multi-head.pl/topic/82975-odrzuconepodaniemr-dziadek/?tab=comments#comment-452145 

 

Edytowane przez MrDziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...