Skocz do zawartości
beggineeek

 zamknięty Skarga, przydupasy

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:  

02-10-22 11:37

NIck Admina/Gracza: 

Error

Dowód(Ss'y/Demko): ssy niżej

Uzasadnienie: 2 dzeiciaków, prowokuje na czacie, odpowiadam 2 zdaniami i nagle mute. Nie pierwsza taka akcja, oni oczywiscie bez niczego mozliwe ze to banda kolezkow errora tak samo jak gracz Mr.gibon ostatnio wyzywał i straszyl ze dzwoni po errora bo jemu nic nie zrobi bo go zna XDD

 

 

 

1.png

3.png

2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tyle musiał sprowokować gibona, gibon mógł raz wyzwać ale potem jak ty wyzywałeś upominałem cię a ty nic. wiec musiałem ci dać muta, wiec proszę uważaj na następny raz co mówisz. 

 

 

 

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak patrze na to i widze ze niezla odklejka jest tu robiona, ty nie chcesz podeslac zdjec bezposrednio do Errora aby zainterweniowal, tylko wolisz napisac skarge.

Dodatkowo z tego co wynika z tych zdjec to jasno wskazuje ze te teksty padaly na czacie druzynowym, do ktorych z jakiegos wyzej dziwnego powodu admini bedacy na obserwatorze nie widza, przez co nie wiedzia co kto tam pisze.

Plus twoja odpowiedz do nich byla nie na czacie druzynowym, a na czacie glosowym przez co Error to slyszal i dal ci mute.

Nastepnym razem po prostu podeslij screeny do admina aby mogl odpowiednio ukarac takich graczy zamiast sie obrazac.

Godzinę temu, beggineeek napisał:

Mr.gibon ostatnio wyzywał i straszyl ze dzwoni po errora bo jemu nic nie zrobi bo go zna XDD

Jak masz dowod na to, to zapraszam do wyslania mi tego w wiadomosci prywatnej.

Jak ci gracze znowu sie pojawia na serwie to dostana odpowiednia kare do swojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...