Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawny mikrofon oraz mutacja głosu; - Tak
Minimum 16 lat; - Tak
Dobra opinia wśród graczy, bezkonfliktowość; - Tak
Umiejętność współpracowania z innymi - Tak
Znajomość regulaminu na wysokim poziomie (kandydaci mogą zostać z niego przepytani na sieciowym teamspeak'u/discordzie). - Proste że Tak
Przegrane minimum 50 godzin na serwerze; - Pewnie <3
Wyrobiona norma godzin (5h tygodniowo); - proste
 (Obowiązkowe) Konto steam z Prime oraz minimum 200h przegranych w CS:GO; - Tak
Prywatne konto steam, jesteś jedynym jego właścicielem oraz użytkownikiem; - Jasne

Nick: TimingisAll
Imię: Klaudiusz
Wiek: 17
Doświadczenie: Byłem administratorem na top 1 serwerach jeżeli chodzi o graczy. Więc wiem z czym co się je na pewno potrafię sobie poradzić w sytuacjach stresowych oraz jestem kompetentny
Znajomość SM 1/10: kiedyś było 10/10 ale miałem przerwę mniej więcej 8 miesięcy więc teraz myślę że 6/7na10
Dlaczego chcesz zostać adminem?: Ponieważ było kilka sytuacji w których wchodzi sobie gościu obvious odpalony i nie ma kto go zbanować oraz niektóre osoby są bardzo toksyczne. Jestem bardzo zaangażowany w to co robię oraz jestem bezkonfliktowy. Myślę że nie mam żadnego wroga na serwerze. Cóż mogę więcej napisać po prostu lubię pomagać ludziom 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198974065476/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/TimingIsAll/145.239.236.193:27230/  

Pozwolenie na napisanie podania szybciej niz  po 2 tygodniach dostałem od wspaniałego @LOLSON<3 

Życzę każdemu kto obejrzy to podanie miłego dnia/wieczoru :) 

@Gazik rozumiem cie jak najbardziej, tylko poco mialem pisac od nowa to samo? nic w moim zyciu ani doświadczeniu sie nie zmienilo przez ten tydzien

Edytowane przez TimingisAll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie mnie tu większość wyśmieje po tym jak się wypowiem, 

+doświadczenie 

+GT

+wiek

I tutaj jest mój problem. Na serwerze mówisz że ci bardzo zależy na tym adminie, a nawet ci się nie chciało napisać nowego podania tylko zrobiłeś kopiuj wklej. Co na moje znaczy że wcale ci tak nie zależy na tej randze tak jak to mówisz na serwerze

Ja jestem neutral ale mam nadzieję że @ErRoR_#1  wezmie pod uwagę to ze nie chcialo ci się nawet napisac nowego podania tylko zrobiles kopiuj wklej 

z fartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym

+Gt

+Doświadczenie

+Kultura, nie przypominam sobie że były problemy z tobą

+ Za to że mówisz jak ktoś odwala na serwerze (widzę że chcesz utrzymać porządek)

Jeśli chodzi o to co gazik napisał

7 minut temu, Gazik napisał:

nawet ci się nie chciało napisać nowego podania tylko zrobiłeś kopiuj wklej

Moim zdaniem nic złego nie zrobił, tamto podanie zostało odrzucone przez słabą aktywność na serwerze a nie poprzez samo podanie. Więc nie widzę problemu w kopiuj wklej

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK

+Kultura (nie ma z nim problemu na serwerze)

+Wiek

+/-Doświadczenie (nauczy się chłopak)

Często piszę na pw żeby wejść na serwer i pobanować cziterów. Do tego wrzuca demka graczy do zbanowania. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy moje zdanie się tu liczy ale jestem pewien że sprawdzi się w roli admina. 

Ponieważ znam go dość długo i wiem że był administratorem na kilku serwerach jest obeznany w tego typu sprawach dlatego wydaje mi się że się sprawdzi.

Edytowane przez grubyyy23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...