Skocz do zawartości
a'rexon

 zaakceptowane [1VS1] SHVDXW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SHVDXW
Wiek: 18
Serwer: Areny 1vs1 CSGO
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/server_info/145.239.237.181:27015/top_players/?query=SHVDXW
Staż na serwerze: Na serwerze gram od 2k19( jeszcze stare arenki) admina miałem tu jakieś 3 razy
Doświadczenie: Miałem już opiekuna na arenkach dwa razy na innej sieci, ogarniam co nie co pluginy i FTP na wysokim poziomie.
Dlaczego Ty: Mam doświadczenie w zajmowaniu się arenkami, z tego co mi wiadomo jestem lubiany przez graczy i adminów i myślę że moge się sprawdzić w tej roli zwłaszcza ze arenki zawsze wydawały mi się zaniedbane. Jak będę miał jakieś wolne pieniążki to napewno będę wykupywał reklamy bo bardzo często tu gra 5 osob na krzyż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, a'rexon napisał:

 

Mega admin aktualnie, moim zdaniem świetny przykład na opiekuna serwera poza tym prawie codziennie siedzi na serwerze i zawsze pomaga gdy potrzeba.

Jestem za.

 

 

Edytowane przez Kacpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Życzliwy i pomocny ale zarazem i stanowczy, nie ulegający presji otoczenia, Opiekun Serwera to właśnie coś czego potrzebujemy my, jako gracze. Bez wątpienia takie cechy posiada SHVDXW. Ponadto należy nadmienić że ma on dobry kontakt z graczami na serwerze oraz, jest lubiany. Bez dwóch zdań zasługuje on w pełni na piastowanie takiego stanowiska w Hierarhii serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...