Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Nerdzik :D
Godzina, data zdarzenia:18:50 jakoś 
Mapa: only mirage
STEAM_ID / IP: 76561199105061605
Uzasadnienie:ponieważ jak wchodziłem na pałac to ziomek stał obok ściany na rogu samym wchodzę z AWP i zauważyłem nogę lekko oczywiście ją tylko zoabaczyłem i cofnołem słyszałem jak wybiega wyszedłem z pałacu za ścianęwbiegam i go zabijam i za to dostałem bana że zobaczyłem lekko nogę cofnołem się i go zabiłem i nie wiem za co dostałem bana ponieważ admin mógł ego nie zauważyc i dał mi za to bana, nawet nigdy nie miałem żadnego cheata na kompie mogę zrobić całkowity reset i wgl ani jedengo złego pliku normalnie sobie grałem a nawet kupiłem vipa więc by mi się nie opłacało ale mega lubię na tamtym serwerku grać i lekko przykro ponieważ to był jedyny serwer gdzie byli spoko ludzie i dało się normalnie pograć nikt nigdy się nie przyczepił odkąd jestem każdy mnie szanował i poprostu jeden admin po prostu mnie zbanował chociaż było jego stope widać i z góry przepraszam za rozpisanie się i Proszę o szybki kontakt w tej sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak zacznijmy https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220330-1758-de_mirage.dem.zip 

Runda 2 

Pierwsze zabijasz mida, jak na moje strasznie szybko jak na konto nonprime - możliwy Triger ale to nie mi oceniac. Następnie pickujesz under tak jakbyś wiedział że jest w nim Adik

Lecimy dalej Runda 4

Stoisz w jungli wcelowany w palace tak jakbyś wiedział  że Aligejtor bdz skakał naprawde rzadko kiedy widze że ktoś tak ustawiał się będąc wcelowanym w palace.

Runda 6

Słyszałeś chłopa że wychodzi z undera ale nie miałeś pojęcia że jest na ławce a odrazu pickujesz na ławke

Runda 7

Stoisz w oknie na no zoomie patrząc przez sciane w ladder jakbyś wiedział że tam jest chłop a po demku raczej infa nie odstałeś :)

W tej samej rundzie pickujesz palace i ci zoom przeskoczyl na adika ktory stal w palacach 

Runda 8 

Nie miałes pojęcia o Adiku a mimo to prefire w idealne miejsce gdzie on stoi 

Tyle co ja widziałem z podejrzanych akcji na tej mapie jakbyś coś zobaczył jeszcze podejrzanego adik to możesz napisać

No to lecimy Następna mapka

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220330-1837-de_mirage.dem.zip 

Na tej mapie dostales bana 

I jest to runda w palacach 

A Więc, obejrzałem całe 2 mapy dokładnie
i tak 
w 3 rundzie Pickujesz awp nie zwracając uwagi na żadną inną miejscówkę oczywiście w pałacach. Po czym bez scope pickujesz lewo powtarzam miejsce w którym nikt nie stoi. Po czym nagle stwierdzasz że się cofniesz. Jak dla mnie było to w 100% nienaturalne 

jeżeli jednak UBT stwierdzi inaczej to przepraszam :)

Pozdrawiam timing <3
 

@Gazik Akurat jego wypowiedz wnosi bardzo dużo i samą prawdę :). Więc nie poczuwaj sie na tym modzie

 

Edytowane przez TimingisAll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, ja się tylko jeszcze dodatkowo wypowiem, że gdy wróciłem do aktywnej gry na serwerze Nerdzik był osobą która nie strzelała jakoś wybitnie i wiadomo, że czasem coś weszło, ale bez przesady, że osoba która nie była wybitna strzela sobie nagle po kilka tapów na pistoletówkach i potem jest turbo szybkim snajperem (to nie tylko moje zdanie). Nie będę specjalnie szukał specjalnie po demkach bo nie mam na to czasu więc pooglądajcie stare demka i te nowsze, ale z mojego punktu widzenia coś jest jednak nie tak.
Miłego dnia pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

1:20 b+ wczesny strzał
3:34 b+ 
5:40 b+ chłop podchodzi i jesteś wcelowany
8:00 b+ 
14:20 b+ 
37:00 b+ 3 kille i w 3 sie wcelowaleś zanimi pickneli.

Spalony już po kilku pierwszych rundach dałem kilka akcji w razie potrzeby dołożę więcej.
@TimingisAll wypisuj minuty akcji a nie rundy na przyszłość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...