Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam
Nick: Zdzisiuuu
Wiek: 19
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Średnie
Znajomość SM/10: 5/10
SteamID: STEAM_0:1:602105746
Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199164477221/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:  https://cache.gametracker.com/player/Zdzisiuuu/145.239.237.181:27015/

Od kiedy grasz na serwerze: 11.03.2022
Ile dziennie grasz na serwerze: +/- 3h
Dlaczego chcesz zostać adminem:  od zawsze byłem typem dowódcy, czy po prostu lidera grupy. Lubię zawszę wychodzić z inicjatywą, rozmawiam z innymi ogólnie staram się zawsze utrzymywać dobrą atmosferę. Lubię dbać o towarzystwo i ogólnie o ludzi spędzających ze mną czas. Wiele osób również uważa że mam właśnie w sobie to coś co skleja wszystko. Będąc adminem na tym serwerze było by to dla mnie kolejne wyzwanie, lubię wyzwania i chciałbym się tego podjąć bo wiem jak ważny jest ktoś taki na serwerze. Chciałbym usprawniać i budować tą społeczność tego serwera i chciałbym od siebie dać kawałek żeby to ułatwić. Nikt nie lubi grać przeciwko cheterowi lub ruskiemu dziecku które krzyczy do mikrofonu, a ja mógłbym temu zaradzić. Za tym przemawia również to że spędzam tam
dosyć sporo czasu, dobrze przy tym się tam bawiąc więc bycie adminem było by dla mnie po prostu fajnym dodatkiem do rozgrywki i społeczności która tam gra. Jestem też typem osoby która bardzo lubi dyskutować i jest bezstronna, więc każdy ma u mnie szanse. Mogę z kimś porozmawiać wyciągnąć wnioski a może nawet komuś coś wytłumaczyć. Liczę na to że udało mi się was przekonać tym jaki jestem.
Ale żebyście mogli sprawdzić to co napisałem, musicie sprawdzić mnie na miejscu admina. Obiecuje nie zwiedziecie się dam z siebie wszystko. Można na mnie polegać, a bycie adminem będę traktował jak obowiązek który został mi nadany i będę o to dbać tak jak o serwer. Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za tak, ponieważ zdzisiu czy inaczej Adam jest miłą i nie toksyczną osobą na admina nada się idealnie wręcz perfekcyjnie dlatego że umie rozmawaić z ludzmi i chce mu się pomagać na serwerze.
Plusy 
+Wiek
+Jakieś doświadczenie
+miły
+nie wyzywa 
+pomocny
+często bywa na serwerze
+ma zapał do bycia adminem
+bardzo dobra reputacja na arenkach czy discordzie
+jest w godzinach bez administracji
Za dobry na minusy :]
Jestem za tak żeby zdzisiu/Adam dostał admina i pomagał w oczyszczaniu z społeczeństwa z cheterów i agresorów [wyzywaczy] 

Pozdro :3

Edytowane przez CSENJOINER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za tak 

+ Pozytywna osoba 

+ Bardzo pomocny człowiek 

+ Jest w godzinach gdzie nie ma administracji na serwerze 

+ Godziny na serwerze 

+ Kultura 

+ Bez stronny 

+ Bardzo pewny siebie i swoich wyborów 

+ Najpierw woli wytłumaczyć osobie błąd który popełnia a nie krzyczeć od razu masz bana/muta 

+ Czasami nawet bierze wolne w pracy żeby pograć na serwerze (takie rzeczy to się ceni)

+ Bardzo dobra opinia u innych graczy serwera

+ Jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami 

+ Bardzo łatwo się z nim dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...