Skocz do zawartości
Sznycel 360Hz

 odrzucone Odowlanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Sznycel 360Hz
Godzina, data zdarzenia:15:46 jakos
Mapa:de_mirage
STEAM_ID / IP:76561199260559824
Uzasadnienie:2 raz dostaje bana i znowu nie wiem za co zrobilem sobie smurfa i rozumiem ze moge wygladac jak cheater ale moge podlinkowac moje main acc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema widzowie :hi:, kolejna zdobycz która mówi,że jest smurfem :)  (non-prime)

 

+ban od 19:35 do 20:45 jak dla mnie zajechalo troszke triggerem do tego na samym poczatku tej akcji te kucniecie zeby ciebie gosciu z undera nie widzial,a nie mogles o nim wiedziec.

+ban od 20:55 do 21:20 Dales flesha na under po czym wyskakujesz masz full bialo i jeszcze centralnie na niego celujesz ta awp'a. Jak dla mnie masz non-flesha wraz z wh.

+ban od 24:30 do 25:00 jak dla mnie latasz na triggerze, ten celownik ci polecial z glowa goscia na schodach po czym w jungli robisz to samo.

+ ban od 28:30 do 29:03 Wchodzisz sobie do connect nie miales prawa wiedziec o gosciu z ticketa po czym ty sobie na niego czekasz az wychyli, + pozniej robisz pre-fire na goscia z leadera.

+/-ban od 29:40 29:50 Zasmierdzialo troszeczke tym wh, wchodzisz do connecta zabijasz jednego po czym automatycznie wcelowujesz sie w dol schodow gdzie wychodzi gosciu. Akcja do rozpatrzenia dla UBT, w tej sytuacji nie jestem do konca pewny.

+ban od 31:20 do 31:40 Po wyjsciu z jungli spojrzales katem oka na goscia z gali po czym poszedles w jego strone, ale jak go zabili wrociles na ct i poczekales na goscia z perfidnym wh. 

( Zmieniło mi na klawiaturę angielska, wiec wybaczcie jak nie ma polskich znaków z fartem :) )

Pozdrawiam cieplutko z rodzinką <3 :pepegaxd:

Link do demka: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220404-1508-de_mirage.dem.zip

Edytowane przez Szef Ed
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moge prosic o demko 

 

 

@Szef Ed

19:35 jak dla mnie zwykle kucniecie ja tak mam ze lubie kucac wiem dziwnie to brzmi ale gralem w 1.6 duzo ci co grali wiedza o co chodzi,po zatym on by mnie chyba nie zobaczyl z tamtej pozycji anyway ale rozumiem wyglada to dziwnie ale tak jak powiedzialem wyzej

20:55 ta akcje pamietam mialem bialo i strzelilem gdy uslyszalem ze spadlem na ziemie i to bylo rng ze go trafilem jak dla mnie normalna akcja z lekkim szczesciem

24:30 ja tak czasami mam jak strzelam ze scouta ze to wyglada jak bym mial aima a co do tego strzalu z deagla wydaje mi sie normalny 

28:30 normalnie wcelowalem sie w pozycje z ktorej moglby mi ktos picknac a co do pre-fire z leadera to byl zwykly strzal a bylem przygotowany zeby srzelic bo logiczne bylo ze albo pojdzie do leadera albo cofnie na shorta wie wcelowalem sie w leader i dalem mu szybkiego heada

29:40 jak mozna zauwazyc moj celownik poszedl w scianke od schodow poniewaz chcialem odrazu picknac wcelowany na standarda a jako ze chlop mi wychylil to byl czysty przypadek

31:20 jak rotowalem z kuchni to akurat w timing zabicia goscia na shorcie zobaczylem na radarze pake na A wiec rotnalem zeby zrobic plecy bo mialem dobra pozycje co do 2 chlopa moge zgodzic sie ze wygladalo to dziwnie ale byl to zwykly timing

 

Jak dla mnie ban zostal przyznany nie sluznie,jezeli nie dostane ub nie bede dalej probowal dostac ub wiec czekam na rozstrzygniecie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam 

19:35 b+/- kucniecie niby zwykłe ale spojrzałeś w jego strone.
20:05 b+ słyszałeś chłopa ale celowałeś idealnie przez sciane w niego ciągle
20:30 b+ chłop kuca za fire boxem ty tak samo zeby celownik był na głowie on wstaje to ty też XD
21:10 b+ nie strzeliłeś odrazu jak upadłeś bo celowałeś w inną stronę i po namierzeniu przeciwnika oddałeś strzał na fleshu
24:40 b+ XD
Oglądając dalej mógłbym wypisać jeszcze poszczególne akcje ale to strata czasu jak dla mnie spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...