Skocz do zawartości
kacorvixon_

 odrzucone ub - mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: kacorvixon
Godzina, data zdarzenia: przed chwila ok 10:23 zreszta macie w bansie (http://sourcebans.multi-head.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:611646302&advType=steamid&Submit)
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:611646302 (http://sourcebans.multi-head.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:611646302&advType=steamid&Submit)
Uzasadnienie: no gram sobie mam streama, nie dosc ze dostalem mute za reklamowanie streama to k***a jeszcze bana za czity
zapis z live:
 

zapis z live
 
nie wydalem 60zl na prime po to zeby cheatowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 podam ci sytuacje a ty masz mi je jakoś wytłumaczyć (czas demka z gotv). 

1. 1:50 zabijasz mnie w pałacach  i przez pewien moment masz cały czas celownik na mojej głowie do momentu aż mnie nie zbijesz 

2. 2:20 dwie niesamowite głowy 1 na rampie druga za rampa gdy chłop idzie z tt

3. 2:40 stoisz pod drewnem spoko słyszysz nas ale dlaczego zrezygnowałeś z wchodzenia po drabinie tylko odwróciłeś się zeskoczyłeś z niej i zaczynasz skanować 

4. 4 minuta idziesz rampe i dajesz idealnego prefaiera w bota, dalej tam idziesz na hs i słyszysz 1 na rampie ale i tak czekasz na drugiego i patrzysz po ścianach ?

5. 6:20 chłop zabija twojego w konie i ty sie odwracasz patrszysz sobie pięknie w ściane poczym wychylasz i walisz mu prefaiera +strzelałeś do niego przez ściane 

6. 9 minuta nie masz prawa wiedzieć że jestem na rampie a i tak się tam wcelowałeś

7. 11 minuta wyśmienity ns z twojej strony

8. 11:38 ale ty masz refleks z tej awp na tym midzie

9. 13 minuta patrzysz po strzale w shorta jak by cie zaniepokoiło że kolega z b pójdzie undera

10. 13:25 idealny strzał przez smoka

11. 13:40 fake def patrzysz akurat auto a nie pałace XD i idzesz z kosą na plecy 0 infa :0

12. 14:23 Wow jesteś szybszy od typa co ma aima autobh i potem spinbota gratuluje 

13. 14:35 prefaier pod schody ciekawe 

14. 14:53 ciekawe że celownik leci za typem którego nie widzisz

dalej mi sie niechce ale akcja po której dostałeś bana: (twój stream 1:34:40)

wytłumacz mi twoje zachowanie do momentu aż taker cie zabija 

Piękne uzasadnienie <3

link do demka: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220408-0952-de_mirage.dem.zip

 

Edytowane przez grubyyy23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, grubyyy23 napisał:

 podam ci sytuacje a ty masz mi je jakoś wytłumaczyć (czas demka z gotv). 

1. 1:50 zabijasz mnie w pałacach  i przez pewien moment masz cały czas celownik na mojej głowie do momentu aż mnie nie zbijesz 

2. 2:20 dwie niesamowite głowy 1 na rampie druga za rampa gdy chłop idzie z tt

3. 2:40 stoisz pod drewnem spoko słyszysz nas ale dlaczego zrezygnowałeś z wchodzenia po drabinie tylko odwróciłeś się zeskoczyłeś z niej i zaczynasz skanować 

4. 4 minuta idziesz rampe i dajesz idealnego prefaiera w bota, dalej tam idziesz na hs i słyszysz 1 na rampie ale i tak czekasz na drugiego i patrzysz po ścianach ?

5. 6:20 chłop zabija twojego w konie i ty sie odwracasz patrszysz sobie pięknie w ściane poczym wychylasz i walisz mu prefaiera +strzelałeś do niego przez ściane 

6. 9 minuta nie masz prawa wiedzieć że jestem na rampie a i tak się tam wcelowałeś

7. 11 minuta wyśmienity ns z twojej strony

8. 11:38 ale ty masz refleks z tej awp na tym midzie

9. 13 minuta patrzysz po strzale w shorta jak by cie zaniepokoiło że kolega z b pójdzie undera

10. 13:25 idealny strzał przez smoka

11. 13:40 fake def patrzysz akurat auto a nie pałace XD i idzesz z kosą na plecy 0 infa :0

12. 14:23 Wow jesteś szybszy od typa co ma aima autobh i potem spinbota gratuluje 

13. 14:35 prefaier pod schody ciekawe 

14. 14:53 ciekawe że celownik leci za typem którego nie widzisz

dalej mi sie niechce ale akcja po której dostałeś bana: (twój stream 1:34:40)

wytłumacz mi twoje zachowanie do momentu aż taker cie zabija 

Piękne uzasadnienie <3

1:50 co k***a tu nic nie ma XD bylem na tych schodach afk bo sprawdzalem czat na live -b
2:20 - ?? zwykle glowy, po prawo slyszalem zooma a po lewo po prostu wszedlem do palacu xd -b
2:40 - co tutaj nic nie ma -b

4 minuta - ziomek ty wiesz co to znaczy prefire? -b
6:20 - nie wiem czy ubt uzna ze skill ale cialo tego typa bylo naprzeciwko strzalu przeciwnika, czyli moglem sie domyslic ze tam jest wcelowany wiec dlaczego by nie zrobic prefire? -b
9 minuta - nigdzie cie nie bylo, typy poszly do palacu to ja czekalem wcelowany na rampe XD -b
11 minuta - dzieki, sa lepsi i najlepsi -b
11:38 - wiem dobry mam refleks strzelilem jak byl przed celownikiem -b
13 - ziomek nic tu nie ma -b
13:25 - zwykly fart jezeli tak bardzo chcesz mozna podciagnac pod +b
13.40 - moglem sie spodziewac bo przeciez sa to serwery spolecznosciowe XD ale +b
14.23 - nie byl nawet odpalony jeszcze, spinbota mial pozniej wiec co to ma do rzeczy? -b
14.35 - WTF JAKI PREFIRE XD -b
14.53 - przy 14:23 dostal odemnie strzala z deagla, nie poszedl na rampe poniewaz gosciu z ticketa z awp patrzyl sie na nia, slyszalem strzaly +/-b

@Gazik masz zmienilem na pomaranczowy nie poplacz sie pls
@Gazik juz, nie placz

Edytowane przez kacorvixon_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...