Skocz do zawartości
Strylec

 odrzucone Odwołanie od bana - אD / skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę odwołanie od bana i jednocześnie skargę w jednym poście, aby nie wysyłać dwa razy praktycznie tego samego.
Twój nick podczas gry: אD
Godzina, data zdarzenia:  14.04.2022 - 22:35:10
Mapa: de_inferno
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:158300521
Admin banujący/osoba oskarżona: Naćpana
Powód: Kolejne ostrzezenie, ogarnij sie i nie prowokuj.
Uzasadnienie: Pomimo, iż nie jestem w 100%'ach niewinny, to uważam, że ban mi się nie należał, co postaram się udowodnić (,a zarazem pokazać, jakim adminem jest Tosia).
Link do mojej perspektywy/dowodów: https://www.youtube.com/watch?v=-IpddehwBJo
Moja wersja wydarzeń:
Analizując, co się stało, zacznę od początku nagrania, pomijając tym samym niektóre fragmenty, które uznałem za nieistotne (, gdyby jednak ktoś uważał, że może być inaczej, to poniżej znajduje się link do całego demka). Po pierwsze rzuca się w oczy to, że Naćpana nie zbanowała osoby podszywającej się pod członka administracji. Powodem usprawiedliwiającym jest to, iż nie zauważyła, że ktoś podawał się za kogoś kim nie jest. Nie neguję takiego przebiegu zdarzeń, bo jest on realny, jednakże jest mi ciężko uwierzyć w to, że nie dostrzegła podszywki (z tego, co zrozumiałem, moje zdanie podziela Kameleonn). W kolejnej sytuacja można zaobserwować, jakim jest ona nieobeznanym i niewywiązującym się ze swoich obowiązków adminem. Poza tym widać w jej zachowaniu także lekkomyślność, ponieważ pyta się poprzez voice chat Kameleonna, o to, czy Fammi ma GS-y, a tym samym wzmagając czujność tego użytkownika na obserwacje jego gry ze strony osoby sprawdzającej. Brak wykwalifikowania został przeze mnie wywnioskowany po jej rozmowie, jak można mieć GS-y? Jeżeli chodzi o wspomagacze, to są to auto GS-y. "No bo też tak latał, tak jakby bunny hopa albo SGS-y miał." - w tym zdaniu również dostrzegam brak kompetencji, ponieważ wskazuje ono na to, iż nie umie rozróżnić podstawowych rodzajów movementu, jakimi są BH oraz SGS. Pomijając ten fakt, to powinna ona sprawdzić tego gracza i stwierdzić, czy gra czysto, czy też nie, czego raczej nie zrobiła. Następnie zostaje rzucona obelga w stronę gracz i nie reaguje, co usprawiedliwia tym, że "admin voice scean'a nie miałam włączonego" i przez to rzekomo nie słyszała tego. Jednakże wydaje mi się (mogę się mylić, ponieważ nie do końca wiem, jak działa ten plugin), że mogła to słyszeć, ponieważ wtedy nie żyła, a gracze umarli słyszą wszystkich. Poza tym mówiąc te słowa, oznajmia, że już włączyła to i słyszy każdego, więc nie widzę usprawiedliwienia, dla którego nie zareagowała na przekleństwa, jakie padły po chwili. W dalszym fragmencie Naćpana pokazuje, iż nie zna położenia bombsite'ów na jednej z podstawowych map, co wydaje mi się po prostu śmieszne, ze względu na jej duży staż w tej grze. Z dalszej części dowiadujemy się, iż oprócz podszywki administratora nie zbanowała wektora, czyli gracza na AB oraz pokazuje, że nie wie o działaniu zmiennego IP. Kolejna akcja to jest po prostu hit, ktoś przed nią robi SGJ-y, a ona nic. Nawet tego nie muszę dalej komentować. Odnosząc się do kolejnej rzeczy, jaka jest w filmiku, to muszę przeprosić za swój błąd, jednak Kewin mówił po polsku. Do dalszego ciągu komentarz znajduje się na nagraniu i myślę, że nie muszę go tutaj do uzupełniać, prócz tego, że napiszę, że Naćpana odpowiada na moje wiadomości, co mogło mi dać do zrozumienia, że sobie teraz żartujemy (i w tym, co ja pisałem, jak i ona da się wyczuć nutkę komizmu). Na sam koniec otrzymuję bana i tak się moja gra na dzień wczorajszy kończy.
Link do bana: http://bans.multi-head.pl/ban_list.php?bid=3482
Link do demka: https://www61.zippyshare.com/v/7SrrAjuu/file.html
Wycinek z consoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'Kolejne ostrzezenie, ogarnij sie i nie prowokuj.'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:158300521'
[AMXBans] Twoje IP: 'xxx.xxx.xxx.xxx'
[AMXBans] ===============================================
[/*] Chcesz posluchac utworow CT / TT? Napisz /roundsound
*** Fammi un soffocotto?! killed DiaBlO131 with a headshot from worldspawn ***
*** Paradoxik killed Fammi un soffocotto?! with a headshot from ak47 ***

Chcesz stowrzyc lub dolaczyc do klanu? Wpisz /klan
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Connecting to 91.224.117.19:27195...
Connection accepted by 91.224.117.19:27195

 

 

Droga Tosiu, jest mi niezmiernie miło, że mi odpowiedziałaś. Na dobry początek naszej konwersacji muszę Ci podziękować za to, że powiedziałaś mi, jaki jest powód mojego bana. Gdyby nie Ty, to dalej bym nie wiedział, także bardzo Ci dziękuję. Po tym jakże miłym akcencie przejdę do defensywy wraz z kontratakiem i muszę Ci napisać, że warto by było, abyś wrzuciła jakieś dowody, potwierdzające Twoje oskarżenia w moją stronę. Bez tego udowodnienia to przypisanie mi win jest gołosłowne, a tym samym mało warte. Z informacją, że pozostali gracze też się "reczej" z Tobą zgodzą w sprawie słuszności owego bana, muszę się sprzeciwić. Są na serwerze osoby, które bardziej za Tobą przepadają, niżeli za mną oraz na odwrót, z czym się raczej zgodzisz i myślę, że każda ze stron miałaby dosyć równe poparcie wśród społeczności serwera (, a nawet śmiem twierdzić, że ja miałbym większe, ale to tylko moje domniemanie). Powiadasz, że bardzo często się wtrącam do Twoich rozmów, co nie jest do końca prawdą, bo zdarzyło mi się to tylko dwa razy (o ile dobrze pamiętam), a poza tym to nie można dołączyć do czyjejś konwersacji? Pewny nie jestem, ale wydaje mi się, że jest to sposób na poznawanie nowych osób i zaprzyjaźnianie się, co Ci raz już oznajmiłem i odpowiedziałaś, że Ty nie musisz do nikogo zagadywać, bo to do Ciebie podbijają. Wygląda mi to na zawyżoną samoocenę, ale mogę się mylić. Poza tym ciężko, żeby na mnie działały Twoje prośby, skoro ja nawet o ich istnieniu nie miałem pojęcia (od razu mi groziłaś banem). "Początkowo dostałeś bana na 5min, potem na godzinę, 3 aż wyrwałeś na 1dzień." - prawdą jest, że dostawałem bany krótsze niż godzina, ale nie od Ciebie, Ty zaczęłaś od godziny, a potem od razu cały dzień. Chodzi w tym o to, że jestem prawie pewien, iż nie zapoznałaś się z moją historią w bansie i wymierzałaś od razu surowsze kary, przy czym wszystkie wcześniejsze bany za prowokowanie były od jednej osoby, która podobnie, jak Ty mnie nie polubiła i się na mnie uwzięła (nie mówię, że żaden nie był uzasadniony, ale parę na pewno, jednakże nie było sensu się odwoływać od nich, gdyż kara nie trwała nawet godziny i w dodatku chyba nie miałem czasu na pisanie skargi). Odpowiadając na Twoje pytanie ("i Ty piszesz skargę wiedząc jak się zachowujesz na serwerze?"), tak ja piszę skargę, co robię ze względu, iż często warto walczyć o swoje, a zwłaszcza, kiedy ma się rację. Odnosząc się do tego, iż nie odbierałaś, jako żart moich tekstów, to mam do Ciebie pytanie, czemu na nie odpowiadałaś, a nie ucinałaś rozmowy samym ostrzeżeniem? (Na filmiku widać Twoje złote myśli jak np. "bo widac nie uwazales na biologi, dziewczyny mutacji nie przechodza ".) Już powoli kończąc swoją wypowiedź, pragnę zwrócić uwagę, iż bardzo zgrabnie pominęłaś wiele oskarżeń w Twoją stronę, jedynie w mierny sposób uzasadniłaś, dlaczego dałaś mi bana. Zamiast zastanawiać się, dlaczego słyszałem Twoją rozmowę na admin voice chacie, to powinnaś wypisać argumenty Cię broniące. Chcę Ci jeszcze zakomunikować, iż warto byłoby czytać, co napisałaś, bo zrobiłaś wiele błędów, a w dużej mierze literówek. Znaczy to tyle, że piszesz to "na kolanie", w pośpiechu i tym samym nie szanujesz mnie i mojego czasu, jaki poświęciłem, abyś Ty mogła przeczytać treść mojego odwołania/skargi, jako tekstu klarownego, będącego dopracowanym i nieposiadającym rażących oczy skaz. Po prostu masz moją pracę w głębokim poważaniu. W momencie, gdy odniesiesz się do wszystkich oskarżeń w Twoją stronę, to wymiana zdań między nami będzie miała jakiś sens. Na razie tego nie uczyniłaś, co również potwierdza tezę, iż okazujesz pogardę wobec mojego czasu, który Ci poświęciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana dostałeś za ciągłe prowokacje, reszta graczy też się reczej ze mną zgodzi. Za każdym razem gdy wchodzisz na serwer masz do mnie jakieś ale, ciągły problem. Gdy z kimś rozmawiam czy pisze to wszędzie wtrącasz swoje trzy grosze mimo iż rozmowa nie dotyczy Twojej osoby ani nie zostałeś do niej zaproszony, upomnienia nie działają, ciągłe prośby o uspokojenie sie, nie prowokowanie, nie wtrącanie się. Początkowo dostałeś bana na 5min, potem na godzine, 3 aż wyrwałeś na 1dzień. NIc do Ciebie nie dociera, żadne uwagi, żadne prośby i Ty piszesz skargę wiedząc jak się zachowujesz na serwerze? Jest to dla mnie conajmniej śmieszne, ani razu Twoich tekstów nie odebrałam jak żart, gdyż żartem nie były a ty cały czas chamsko szedłeś w zaparte.

Co do początku Twojej wypowiedzi, nie wiem jakim cudem słyszałeś coś co mówiłam na czacie dla adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 @Tosia jak juz banujesz to banuj każdego po  równo a nie jednemu dajesz bana a drugi bezkarnie wyzywa 
po 2 musisz bardziej robić screny rozmów z @Strylec bo na demku mało co widać jego wypowiedzi
po 3 @Strylec twoja jedna wypowiedzieć która tam widziałem była naprawdę zbędna i za to tez ban mógłby polecieć  lecz na pewno nie tak dlugi 
lecz tak jak pisałem wcześniej nie widziałem wszystkich rozmów twoich wiec nie jestem w stanie nic bardziej wywnioskować i musze czekać aż mi logi podeślą 
@VisTeR.' oznaczam cię abyś wiedział ze masz mi na jutro załatwic logi 

 

 

jeszcze jedno jeśli już chodzi o twoje @Strylec bany to pamiętam praktycznie  każdego bana przed resetem bansa wiec  proszę cię nic więcej nie pisz na temat twojej historii bo jeszcze sobie przypomnę cos czego nie powinienem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...